245 użytkowych Volkswagenów dla Totalizatora

28 lipca 2014, 15:34

Volkswagen dostarczy Totalizatorowi Sportowemu 245 samochodów użytkowych. Pierwsze auta już trafiły do klienta. W ramach przetargu na wymianę i serwisowanie całej floty samochodów Totalizatora, producent dostarczy 208 egzemplarzy modelu Caddy oraz 37 Transporterów T5 w wersjach Kombi i Furgon.

– „Volkswagen Caddy jest produkowany w Poznaniu, z tego miasta samochody dostarczane są na cały świat, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni i dumni z faktu, że Caddy cieszy się dużą popularnością wśród klientów i jest najlepiej sprzedającym się modelem marki Volkswagen Samochody Użytkowe w Polsce. Wraz z siecią dealerską dokładamy wielu starań by dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu sprzedaż Caddy w pierwszym półroczu tego roku wzrosła aż o 44 procent w porównaniu z tym samym okresem minionego roku. Taki wynik motywuje nas wszystkich do dalszej, wytężonej pracy.” – powiedział Piotr Łakomy, dyrektor marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

17 lipca na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu nastąpiło uroczyste przekazanie pierwszych samochodów Volkswagen Caddy siedemnastu najlepszym Przedstawicielom Rejonów Sprzedaży Totalizatora Sportowego. Przybyli oni z całej Polski, żeby odebrać kluczyki do samochodów z rąk Prezesa Totalizatora Sportowego, Pana Wojciecha Szpila.

– „To jeden z największych jednorazowych zakupów samochodów z segmentu LCV w ciągu ostatnich kilku lat na rynku polskim i prawdopodobnie największy w tym roku. To dla nas ogromny zaszczyt i jednocześnie wielkie wyzwanie, bowiem kontrakt z Totalizatorem Sportowym to nie tylko dostawa, ale także serwis wszystkich 245 samochodów przez najbliższe 4 lata.” – powiedział Tomasz Krupa, Kierownik Działu Sprzedaży w Centrum Poznań (Grupa Krotoski-Cichy).

Pozostałe samochody zostaną dostarczone klientowi przez dealera w ciągu najbliższych trzech tygodni.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

77.252.178.*, 29 lipca 2014, 8:21 0 0

Na co im te samochody - będą wozić nimi kupony???

Odpowiedz