Nowy przewód układu chłodzenia retardera Vanstar

11 sierpnia 2014, 15:52

Do gamy produktów przewodów układu chłodzenia firmy Vanstar dostępnych w Inter Cars SA, dołączyły części przeznaczone do Renault Premium.

Pojazdy użytkowe pokonują znaczne dystanse więc w momencie wykrycia nieszczelności na danej metalowej rurze jej łatanie nie przyniesie długotrwałej korzyści. Temperatura cieczy sprawi, że uszczelniacz szybko straci swoje właściwości. Lepiej jest wymienić rurę na nową, co pomoże zaoszczędzić czas i da pewność, że układ działa niezawodnie.

W układach chłodzenia rury metalowe łączą się z przewodami gumowymi za pomocą obejm, które także pod wpływem czynników zewnętrznych ulegają korozji. Firma Vanstar ma w swojej ofercie szeroką gamę tego typu produktów. Są to m.in. obejmy jednośrubowe zwykłe, ze sprężyną, wzmocnione bądź dwuśrubowe.

Produkty Vanstar są dostępne w sieci filii Inter Cars SA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

213.83.172.*, 12 sierpnia 2014, 9:20 1 0

Cyt. "Do gamy produktów przewodów układu chłodzenia firmy Vanstar dostępnych w Inter Cars SA, dołączyły Renault Premium. " - gratulacje. Zdanie jest napisane całkiem po "polskiemu".

Odpowiedz