Wabco nagradza za zdjęcia parkingów ciężarowych

21 sierpnia 2014, 15:21

Firma WABCO Holdings Inc. rozpoczęła kampanię „This is #MyTruckStop”. Jej celem jest zebranie setek zdjęć ukazujących społeczność kierowców pojazdów ciężarowych korzystających z parkingów ciężarowych na całym świecie.

Kierowcy z całego świata są zaproszeni do udostępniania na Twitterze, Facebooku oraz Instagramie zdjęć z parkingów ciężarowych, które odwiedzają. Zdjęcia należy oznaczyć hasztagiem #MyTruckStop. Uczestnicy mają szansę wygrać jeden z pięciu iPadów mini. Oprócz tego, z 300 najlepszych zdjęć zostanie stworzona wielka fotografia mozaikowa, która będzie przedstawiona na stoisku firmy na targach IAA Commercial Vehicles 2014.

– „Parkingi ciężarowe to kultowe miejsca w naszej branży – zapewniają odpoczynek, możliwość zatankowania pojazdu i ciepłe powitanie dla wszystkich kierowców. Chcieliśmy zwrócić uwagę na społeczności kształtowane przez parkingi ciężarowe, pokazać ich różnorodność. Właśnie dlatego prosimy kierowców ciężarówek, przewoźników oraz użytkowników dróg o zdjęcia z oznaczeniem #MyTruckStop. Swoją historię ma każdy parking ciężarowy – od tych zlokalizowanych w sceneriach zapierających dech w piersiach, przez zgiełkliwe miejsca przy autostradach, goszczące największe ciężarówki, do prostych kawiarni na kółkach, gdzie regularnie ustawiają się kolejki po pyszne śniadanie. Pokazując te obrazy z prawdziwego życia na naszym stanowisku na targach IAA 2014, celebrujemy międzynarodową społeczność, której częścią mamy przywilej być” – powiedział Nick Rens, prezes Dywizji Naczep, Obsługi Posprzedażnej i Pojazdów typu Off-Highway WABCO.

Oryginalne fotografie można przesyłać poprzez Facebook, Twitter lub Instagram, oznaczając je hasztagiem #MyTruckStop. Wszystkie otrzymane materiały wezmą udział w losowaniu nagród, a zwycięzcy zostaną powiadomieni na Twitterze. Materiały należy dostarczyć do 12 września 2014, do godziny 23:59.

Zdjęcia, które uświetnią stoisko WABCO na targach IAA 2014, zostaną wyselekcjonowane do dnia 15 września. Po wystawie będzie można oglądać je online. Więcej informacji i zasady uczestnictwa można znaleźć na stronie internetowej www.wabco-auto.com/mytruckstop.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!