Symulator jazdy ciężarówką w Strefie Ciężkiej Targów Inter Cars

25 sierpnia 2014, 10:32

Inter Cars przygotował atrakcje dla odwiedzających Strefę Ciężką podczas zbliżających się 14. targów części zamiennych i wyposażenia warsztatowego. Wśród nich znajdzie się symulator jazdy ciężarówką. Dzięki nowoczesnej technologii każdy będzie miał szansę zasiąść za kierownicą i poznać jazdę samochodem ciężarowym w ekstremalnych warunkach.

6-stopniowy symulator jazdy w specjalnych warunkach pogodowych i nagłych zagrożeń na drodze znajdzie się w pobliżu hali Truck. Zagwarantuje zabawę dla tych, którzy nie posiadają prawa jazdy kat. C lub D, a chcą poczuć się jak rasowi truckerzy. Symulator zapewnia wysoki poziom realizmu jazdy. Pozwala przyśpieszać, hamować (6 stopni swobody), generować dowolne warunki pogodowe, natężenie ruchu i zagrożenia.

Dla jeszcze większych emocji zamknięto go w prawdziwym ciągniku siodłowym połączonym z naczepą. Nie potrzeba specjalnych umiejętności. Nie ma także ograniczeń wiekowych. Wystarczy zająć miejsce w kabinie i zapiąć pasy. Symulator ma wymiary 2,55 m x 4 m x 10 m x ok. 10 m i waży 12 ton.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

217.67.212.*, 25 sierpnia 2014, 15:27 0 0

miałem okazję spróbować, bardzo fajna sprawa, na pewno będzie niezła kolejka :)

Odpowiedz