Jubileusze Feber i Q-Service Trucks na targach Inter Cars

25 sierpnia 2014, 15:25

Podczas 14 Targów Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów jubileusze istnienia będą świętowały sieć Q-Service Truck, działająca od 15 lat, oraz sieradzki producent pojazdów, firma Feber, która produkuje naczepy od dekady.

15 lat Q-Service Truck

Uroczyste spotkanie jubileuszowe odbędzie się w sobotę, 6 września. Tego dnia, o godz. 14.00 w sali konferencyjnej odbędzie się krótka prezentacja, podczas której przedstawiciele sieci wrócą pamięcią do jej początków i przedstawią plany na najbliższą przyszłość.

W Strefie Ciężkie znajdzie się stoisko Działu Sprzedaży oraz Zamówień Ciężarowych Inter Cars. Będzie doskonała okazja do rozmów handlowych, wymiany opinii i spostrzeżeń.

Serwisy Q-Service Truck rozpoczęły działalność w 1999 roku. Ich powstanie zainicjowało kilka warsztatów ciężarowych, które spotkały się na targach poznańskich na stoisku Inter Cars. Przez te kilkanaście lat sieć rozrosła się do blisko 90 warsztatów. Są to firmy wyspecjalizowane w segmencie ciężarowym, naprawiające pojazdy ciężarowe, naczepy, autobusy a niektórzy specjalizują się również w naprawach maszyn budowlanych i rolniczych.

Feber ma 10 lat

Z okazji jubileuszu, na stoisku firmy będą czekały atrakcyjne oferty oraz niespodzianki. Będzie możliwość zapoznania się z pełną ofertą produktów obejmującą: naczepy wywrotki, naczepy z ruchomą podłogą, wypożyczalnię naczep, serwis powypadkowy i remonty.

Zaprezentowane zostaną również wybrane części zamienne oraz katalog części w wersji online oraz papierowej. Chętni będą mogli zaprojektować swoją „wymarzoną” naczepę za pomocą specjalnego konfiguratora. Na pytania klientów odpowiedzą regionalni menagerowie sprzedaży. W pobliżu hali ustawiony zostanie pojazd ekspozycyjny, czyli naczepa wywrotka 52m3 klapo-drzwi z nową ramą, tzw. łabędzią szyją. Atrakcyjność stoiska urozmaici również telebim, na którym będzie wyświetlana prezentacja i film o firmie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!