Otwarcie nowego serwisu Scania w Białymstoku

8 września 2014, 16:00

Serwis Scania Polska w Białymstoku rozpoczął działalność w nowej lokalizacji. Serwis zlokalizowany jest w miejscowości Choroszcz przy wyjeździe z Białegostoku w stronę Warszawy, przy węźle Choroszcz trasy S8.

Z myślą o wygodzie klientów nowo otwarty serwis świadczy pełen zakres usług w obszarze przeglądów, napraw ciężarówek, naczep, autobusów, silników przemysłowych,  prostowania ram oraz napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności i kalibracji tachografów cyfrowych.

Przy serwisie działać będzie również całodobowa pomoc Scania Assistance. Serwis posiada pełen asortyment części zamiennych Scania i oferuje umowy obsługowo – naprawcze. Na klientów czeka również pełna oferta  pojazdów nowych i używanych.

– „Powstanie nowego obiektu Scania w Białymstoku jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych klientów oczekujących profesjonalnej, ekonomicznej i skutecznej obsługi pojazdów. W celu zapewnienia klientom kompleksowego serwisu pojazdów podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu wachlarza usług o naprawy powypadkowe. Dodatkowo otwieramy w ramach działalności serwisu Okręgową Stację Kontroli Pojazdów wprowadzając możliwość wykonania okresowych badań technicznych jak i pełnej diagnostyki pojazdów ciężarowych i osobowych” – mówi Jacek Dmuchowski który z dniem 1 stycznia 2015 obejmie stanowisko Dyrektora Oddziału Scania Polska w Białymstoku.

Serwis zatrudnia 12 mechaników, posiada trzy stanowiska przejazdowe, stanowisko diagnostyczne Stacji Kontroli Pojazdów oraz dwa stanowiska do napraw powypadkowych. Nowa stacja obsługi jest wyposażona w najnowsze urządzenia, w tym między innymi magistralę olejową, testery hamulców i zawieszenia, urządzenia do laserowego pomiaru geometrii podwozia, sprzęt do prostowania ram i napraw powypadkowych oraz pełną gamę narzędzi specjalistycznych Scania.

Adres nowego serwisu:

Scania Polska S.A., Białystok
ul. Warszawska 76
16-070 Choroszcz

Tel.  (+48) 85 874 99 70; (+48) 85 874 99 71   
Fax (+48) 85 874 99 73  

Godziny otwarcia serwisu:
Pon – Pt: 7.00-21.00
Sobota 7.00-15.00

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!