Limitowana edycja pojazdów z okazji Volvo Ocean Race

22 września 2014, 12:37

Z okazji kolejnej edycji ekstremalnych regat żeglarskich Volvo Ocean Race marka Volvo Trucks, w ramach Klubu Globetrotter, przygotowała limitowaną edycję swoich flagowych pojazdów serii Volvo FH i Volvo FH16.

Limitowana edycja Volvo Ocean Race obejmuje dwu- i trzyosiowe ciągniki siodłowe oraz trzyosiowe podwozia pod zabudowę. Volvo FH są wyposażone m.in. w silniki o mocy 460 lub 500 KM, słynące z przestrzeni i komfortu kabiny Globetrotter oraz skrzynię biegów I-Shift z nowatorskim systemem I-See. Flagowe Volvo FH16 wyposażono natomiast w potężne jednostki o mocy 750 KM.

Kabiny samochodów z limitowanej edycji są oklejone w niepowtarzalny sposób, wnętrze zostało wzbogacone o unikalne elementy pakietu „Volvo Ocean Race Special Edition", dzięki czemu pojazdy będą wyróżniać się wszędzie tam, gdzie się pojawią. Integralną częścią oferty są usługi dodatkowe: Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo, Dynafleet, Doradztwo Paliwowe oraz szkolenia kierowców.

Nabywcy pojazdów z limitowanej edycji Volvo Ocean Race, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty finansowania za pośrednictwem VFS Usługi Finansowe Polska mogą liczyć na dodatkowe warunki w postaci promocyjnego pakietu ubezpieczenia wieloletniego, 50 proc. rabatu na wszelkie opłaty, a także otrzymają ubezpieczenia kosztów leczenia oraz NNW dla jednej osoby w pakiecie.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów z limitowanej edycji Volvo Ocean Race, staną się członkami Klubu Globetrotter, który w przyszłym roku zabierze ich w niezwykłą podróż na prawdziwy „koniec świata". Będą mogli oni kibicować żeglarzom startującym w legendarnych regatach Volvo Ocean Race i spotkać się z nimi podczas postoju w nowozelandzkim porcie Auckland. Szlak przygody zaprowadzi ich następnie do Australii, a wyprawa zakończy się w Singapurze.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!