IAA 2014: Bridgestone i Total Tyre Care

10 października 2014, 15:12

Firma Bridgestone, największy na świecie producent opon i wyrobów gumowych, zaprezentowała swoje produkty oraz usługi na Międzynarodowych Targach Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Wśród nich znalazł się udoskonalony program Total Tyre Care – oszczędzające czas i pieniądze rozwiązanie dla flot.

Total Tyre Care to motyw przewodni dwupoziomowej ekspozycji firmy (powierzchnia 300 m², hala nr 16, stoisko C01). Operatorzy flot odwiedzający stoisko Bridgestone zapoznali się z jego ofertą. Program składa się z trzech głównych elementów:

  • Total Tyre Life: oparty na nowych oponach premium Bridgestone i oponach bieżnikowych Bandag, umożliwiający ograniczenie kosztów ogumienia w przeliczeniu na kilometr w całym okresie ich eksploatacji.
  • Total Tyre Service: profesjonalny serwis oponiarski i usługi assistance, zapewniające operatorom flot wszystko, czego potrzebują do zachowania maksymalnej wydajności pojazdów ciężarowych w Europie.
  • Total Tyre Systems: wyjątkowe narzędzia Bridgestone służące do monitorowania opon, pomagające w obniżaniu kosztów poprzez dostarczanie konkretnych i aktualnych informacji na temat stanu ogumienia floty.

 

–  „Program Total Tyre Care firmy Bridgestone nie wymaga zakupu wszystkich elementów. To elastyczna oferta oparta na trzech rodzajach pakietów zarządzania ogumieniem i jego konserwacji. Pakiety te obejmują programy: Monitorowania, Konserwacji i Zarządzania, które zostały opracowane z myślą o spełnieniu indywidualnych potrzeb operatorów flot. Każdy z pakietów usług stanowi skuteczne rozwiązanie, dotyczące obniżenia całkowitych kosztów operacyjnych floty. – wyjaśnił Harald Van Ooteghem, starszy menadżer ds. planowania marketingowego w Bridgestone Europe.

Na powierzchni wystawowej można  było zobaczyć także najnowsze opony dla samochodów ciężarowych i autobusów, opony bieżnikowe Bandag oraz usługi systemowe Bridgestone.

  • opony Bridgestone R-DRIVE 001 i Bandag R-DRIVE 001 – wszechstronność i niskie koszty w przeliczeniu na kilometr,
  • paliwooszczędne opony Bridgestone ECOPIA H-DRIVE 001 i Bandag M749 FuelTech,
  • nowy model Bridgestone U-AP 001: wytrzymałe miejskie opony do montażu na wszystkich osiach + Bandag BDU2,
  • pakiet unikalnych systemów Bridgestone obejmujący system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) i aplikację ToolBox, opracowaną w celu zapewnienia operatorom flot wglądu na bieżąco w stan ogumienia pojazdów.

 

Atrakcją stoiska Brigdestone był kultowy VW Camper, prezentowany wcześniej w kampanii internetowej firmy: „Everywhere”. W jego wnętrzu prezentowano film, który pokazuje różnorodność oferty produktowej Bridgestone obejmującej opony do wszystkich rodzajów pojazdów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!