Najnowszy komputer pokładowy Trimble we flocie Peter Appel Transport

13 października 2014, 9:55

Firma Peter Appel Transport, która specjalizuje się w dystrybucji produktów spożywczych, zdecydowała się zainstalować komputery pokładowe CarCube we wszystkich 580 pojazdach swej floty ciężarowej. Umożliwią one zdalne pobieranie danych z tachografów. Wszystkie starsze komputery pokładowe zostaną wymienione w ciągu roku.

Głównym argumentem za realizacją tej inwestycji było przejęcie firmy G. Swift & Zn, dzięki czemu flota Peter Appel Transport powiększyła się o 180 pojazdów, które wcześniej nie były wyposażone w komputery CarCube.

– „W pewnym momencie w naszej firmie funkcjonowało kilka systemów komputerów pokładowych. Chcieliśmy jednak wykorzystać najnowszą technologię zarządzania flotą firmy Trimble i wymienić dotychczasowe komputery CarCube, których używaliśmy od ośmiu lat. Dzięki zainstalowaniu najnowszej wersji CarCube we wszystkich pojazdach nasza cała flota zyska jednolite i w pełni nowoczesne wyposażenie” – powiedział dyrektor Peter Appel.

CarCube w najnowszej wersji dysponuje szybszymi procesorami i oferuje więcej funkcji takich jak nawigacja pojazdów ciężarowych i zdalne pobieranie danych z tachografów. Ta ostatnia funkcja jest szczególnie ważna dla firmy Peter Appel Transport, ponieważ jej pojazdy stacjonują w ponad 22 lokalizacjach na terenie Holandii. Dzięki niej firma zaoszczędza czas i podnosi efektywność operacyjną w swych czterech oddziałach.

Peter Appel Transport jest wiodącym dostawcą usług transportowych na rzecz dużych sieci handlowych i firm spożywczych, dla których terminowość i przejrzystość kosztów mają kluczowe znaczenie, a komputery pokładowe mogą odegrać w tym istotną rolę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!