Era Goodyeara

17 października 2014, 15:00

Firma Goodyear uruchomiła promocję dla flot transportowych. Dzięki niej, każda z flot może zyskać do 100 zł za zakup jednej opony z oferty promocyjnej.

Promocja jest skierowana do wszystkich flot transportowych w Polsce, również do tych, które nie są zaopatrywane bezpośrednio przez Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Każda flota ma możliwość wygrania do 100 zł za zakup opony ciężarowej z oferty promocyjnej Grupy Goodyear.

W czasie promocji w dowolnym serwisie wystarczy kupić jedną z opon ciężarowych marek Goodyear, Dunlop lub Sava objętych promocją. Następnie należy wejść na stronę www.eragoodyear.pl, zarejestrować się i potwierdzić zakup załączając dowód zakupu. Każda opona zgłoszona przez flotę zostanie nagrodzona bonem Sodexo o wartości 30, 50 lub 100 zł. Bony można wykorzystywać niemal wszędzie, począwszy od stacji benzynowej, kończąc na różnego rodzaju sklepach.

Promocją objęte są również floty, które posiadają umowę z Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Te floty nie muszą przechodzi procesu rejestracji – wystarczy, że zalogują się na wewnętrzny portal Goodyeara dla klientów www.mojaflota.com.pl i zamówią opony przez specjalną zakładkę promocyjną.

Lista promocyjnych opon oraz regulamin promocji dostępny jest na stronie www.eragoodyear.pl. Floty transportowe posiadające umowę trójstronną z dilerem oraz Grupą Goodyear mogą wejść na www.mojaflota.com.pl, gdzie w uproszczony sposób można skorzystać z promocji.

Akcja potrwa do 15 grudnia 2014 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!