MAN najbardziej niezawodny według badań TUV

20 października 2014, 13:45

W raporcie TÜV 2014 dotyczącym pojazdów użytkowych, firma MAN trzeci rok z rzędu jest producentem pojazdów o najmniejszej liczbie wykrytych usterek. Serie TGL, TGM, TGS i TGX wyróżniały się najmniejszą usterkowością spośród wszystkich badanych rocznych, trzy-, cztero- i pięcioletnich pojazdów.

W kategorii rocznych pojazdów, 83,2% MAN-ów nie miało w ogóle usterek (82% w 2013 r.). Również w przypadku starszych pojazdów, marka cieszy się największą liczbą pomyślnych ogólnych kontroli jakości.

– „Jestem dumny z ponownego osiągnięcia przez firmę MAN doskonałego wyniku. Jest to uznanie dla naszych ogromnych wysiłków w zakresie zapewnienia jakości i motywuje nas do pracy nad dalszą poprawą” – powiedział Anders Nielsen, prezes zarządu firmy MAN Truck & Bus – „Wzrastająca liczba kontraktów serwisowych pokazuje, że nasi klienci również postrzegają firmę MAN jako wiarygodnego partnera po sprzedaży i wiedzą, że ich pojazdy są w dobrych rękach.” – dodał.

Wyniki corocznych przeglądów pojazdów w wieku od jednego do pięciu lat zostały poddane ocenie przez Stowarzyszenie Ośrodków Kontroli Technicznej TÜV we współpracy z niemieckim specjalistycznym magazynem Verkehrsrundschau. Można się z nimi zapoznać w Raporcie TÜV dotyczącym pojazdów użytkowych. Raport jest dostępny do pobrania ze strony: www.verkehrsrundschau.de/tuev-report.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

77.252.178.*, 21 października 2014, 14:50 0 0

Jakżeby mogło być inaczej; TUV - firma niemiecka, MAN - firma niemiecka...

Odpowiedz

195.191.163.*, 25 października 2014, 19:10 0 0

Mercedes też firma niemiecka... i co?

Odpowiedz