Castrol partnerem programu “Szerokości”

23 października 2014, 13:11

Program “Szerokości” Grupy DBK zyskał silnego partnera w postaci firmy Castrol – wiodącej marki w sektorze olejów silnikowych i środków smarnych w Polsce.

Realizowany we wszystkich serwisach Grupy DBK program „Szerokości” to obecnie jeden z najpopularniejszych programów lojalnościowych dedykowanych kierowcom pojazdów ciężarowych i dostawczych w Polsce. Grupa DBK zdecydowała więc o jego kontynuacji na kolejny rok.

W działającym od ponad dwóch lat programie lojalnościowym „Szerokości!” dotychczas zarejestrowało się ponad 6000 użytkowników – w większości kierowców pojazdów ciężarowych oraz przedsiębiorców z sektora TSL. Łącznie na kartach zgromadzili oni ponad 1 000 000 punktów, z których część już została wymieniona na prawie 3000 nagród.

– „Od początku wierzyliśmy w to, że program spotka się z dużym zainteresowaniem nie tylko kierowców, ale generalnie całej branży. Mechanizm jego działania jest bowiem bardzo prosty – każdą wizytę w jednym z kilkunastu serwisów pojazdów ciężarowych Grupy DBK można „zamienić” na punkty programu „Szerokości!”, a po zebraniu odpowiedniej liczby punktów – na nagrody. Same nagrody również zostały wybrane nieprzypadkowo – nasz katalog to wyłącznie przedmioty przydatne każdemu kierowcy – podczas jazdy lub pauzy. Okazało się, że rzeczywistość nie tylko szybko dogoniła nasze oczekiwania, ale wręcz szybko je przegoniła – i to kilkukrotnie. Stwierdziliśmy więc, że czas przenieść projekt na jeszcze wyższy poziom, co będzie możliwe m.in. dzięki wsparciu silnego partnera, jakim bez wątpienia jest doskonale znana kierowcom firma Castrol." – mówi Beata Dębska, dyrektor marketingu Grupy DBK.

Partnerskiemu wsparciu firmy Castrol towarzyszyć będzie zmiana elementów komunikacyjnych programu, ale nie tylko. Dla uczestników programu pojawi się możliwość zgromadzenia jeszcze większej liczby w jeszcze krótszym czasie, a co za tym idzie – jeszcze mniej kroków dzielących od wybranej nagrody. W serwisach Grupy DBK regularnie pojawiać się będą liczne promocje, obejmujące produkty marki Castrol, których zakup premiowany będzie dodatkowymi punktami. Niewykluczone także, że w katalogu nagród pojawią się niebawem kolejne pozycje – również przygotowane z myślą o każdym kierowcy. Więcej informacji o programie znaleźć można na stronie www.szerokosci.com, w magazynie motoryzacyjnym „Szerokości!” – dostępnym bezpłatnie we wszystkich serwisach Grupy DBK – a także na dedykowanym profilu facebookowym Facebook.com/szerokosci.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!