Wyróżnienie targów TRANSEXPO za FAP Plus

30 października 2014, 12:39

Podczas targów Transexpo w Kielcach, firma Drabpol otrzymała wyróżnienie za miejsce pracy kierowcy FAP + z nowym wyświetlaczem MultiViu Professional 12 (MVP) Continental VDO. Produkty te zostały nagrodzone w kategorii „Wyposażenie autobusów”.

Miejsce pracy kierowcy FAP + można indywidualnie dopasować do wzrostu kierowcy w zakresie 160 – 200cm, dostosować może również  poziom nachylenia kierownicy wraz z tablicą wskaźników. Prowadzący autobus ma wówczas komplet informacji w zasięgu swojej ręki i wzroku, dzięki czemu może skupić się na prowadzeniu pojazdu, co przekłada się na bezpieczeństwo pasażerów.

Wyświetlacz  MultiViu Professional 12 ( MVP)  to najnowsze rozwiązanie w zakresie większych, bardziej kolorowych  i posiadających wyższą rozdzielczość wyświetlaczy TFT. Oferuje on 12,3 calową strefę prezentowania danych. Jego styl, rozmiar i kolor można dopasować według indywidualnych preferencji. Intuicyjne oprogramowanie sprawia, że zarządzanie poszczególnymi wariantami systemu jest bardzo łatwe.

Pierwszym  i na razie jedynym producentem autobusów, który w swoich autobusach URBINO (Urbino 18 i Urbino 12)  wdrożył miejsce pracy kierowcy FAP + z nowym wyświetlaczem MVP jest polska firma Solaris Bus & Coach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!