Wyszukiwarka części zamiennych 3D w katalogu online febi

4 listopada 2014, 10:30

Jedną z kluczowych cech internetowego katalogu części zamiennych febi bilstein do samochodów osobowych jest wyszukiwarka trójwymiarowa (3D). Teraz rozwiązanie to zastosowano również dla części przeznaczonych do samochodów ciężarowych. Dzięki temu wyszukiwanie jest możliwe w oparciu o animowany model pojazdu.

Wyszukiwane części zamiennych febi w układzie trójwymiarowym: wybór możliwy dzięki animowanemu modelowi pojazdu. Zdjęcie: Febi Bilstein.Animowany model pojazdu uwzględnia różne jego elementy – tzw. „kluczowe punkty”, które w przemyślany sposób prowadzą do określonych podzespołów (np. skrzynia biegów). Wybór odpowiedniej podgrupy (np. łożyskowanie skrzyni biegów) umożliwia wyświetlenie wszystkich elementów oferowanych przez febi bilstein w tej kategorii.

Pomocnym rozwiązaniem ułatwiającym wyszukiwanie jest rozwijana lista wyboru, zestawiająca tabelarycznie wszystkie kluczowe podzespoły pojazdu. Wyszukiwarka części zamiennych online jest dostosowana do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

W dalszym ciągu można prowadzić wyszukiwanie bezpośrednie według nazwy części zamiennej lub jej numeru.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!