Inter Cars wśród największych zjadaczy jabłek

, 3 listopada 2014, 15:22

Inter Cars SA zajął zaszczytne drugie miejsce w Rankingu Firmowych Jabłkożerców. Konkurs został zorganizowany przez redakcję Pulsu Biznesu.

Redakcja Pulsu Biznesu zorganizowała konkurs dla firm, które w odpowiedzi na rosyjskie embargo, kupowały jabłka dla swoich pracowników i klientów. Firmy mogły zgłaszać swój udział przez cały październik. Oficjalne wyniki poznaliśmy w poniedziałek, 3 listopada. Inter Cars w Rankingu Firmowych Jabłkożerców uplasował się na drugiej pozycji z wynikiem 17 ton zjedzonych wspólnie jabłek.

Pewnego dnia, z inicjatywy Roberta Kierzka, Prezesa Zarządu na antresolach biurowych Centrum Logistycznego w Czosnowie pojawiły się jabłka. Na początku nie było ich dużo, ale z biegiem dni, skrzynek wypełnionych owocami przybywało. Jabłka były smaczne i pachnące, a pracownicy coraz chętniej po nie sięgali. Akcja tak bardzo spodobała się pracownikom, a nawet klientom odbierającym towar z filii, że Zarząd Inter Cars postanowił ją kontynuować. Do blisko 160 filii wysłano ponad 12 ton owoców zakupionych od polskich sadowników. Wszyscy przyjęli je z entuzjazmem. Na jabłka zwracali uwagę także klienci odwiedzający poszczególne filie, a ich pracownicy chętnie się nimi dzielili. Z dnia na dzień zainteresowanie polskimi owocami rosło i praktycznie w całej sieci sprzedaży Inter Cars  SA w Polsce codziennie przy pracy towarzyszyło jabłko oraz solidarność z polską gospodarką. Owoców nie mogło zabraknąć również na 14. Targach części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów oraz Inter Cars Motor Show. Obie imprezy odbyły się w weekend, 5-7 września 2014 r. na warszawskim Lotnisku Bemowo. Jabłka rozchodziły się w mgnieniu oka. Tylko w ciągu jednego weekendu rozdano ich ponad 8 ton.

Inter Cars ogłosił nawet konkurs dla pracowników na najlepsze zdjęcie z jabłkami. Nadeszły dziesiątki zdjęć, na których widać, że jedzenie jabłek było inspiracją do działania. W podziękowaniu za wspólną zabawę, firma przygotowała upominki dla autorów trzech najlepszych zdjęć zdjęć. Nagrody w postaci firmowej statuetki i automatycznej obieraczki do jabłek trafiły do Czosnowa (ILS) oraz do filii we Włocławku i Siedlcach.

Kampania zrealizowana przez Inter Cars SA "Jedz jabłka, wspieraj polskich sadowników" prowadzona była w odpowiedzi na ogólnopolską akcję rozwijającą się w mediach społecznościowych „Jedz jabłka na złość Putinowi”.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!