Nowe ogrzewanie postojowe od Webasto

4 listopada 2014, 14:52

Webasto wprowadza niezależne od silnika nagrzewnice Air Top Evo 40 i Air Top Evo 55. Są one przeznaczone do ogrzewania pojazdów użytkowych i specjalnych, samochodów kempingowych i łodzi. Nowe ogrzewanie postojowe Webasto zapewnia wysoką wydajność i niskie zużycie energii nawet na dużych wysokościach.

Nowe Air Top Evo zapewniają produkcję ciepła większą o 10 proc., w porównaniu do poprzednich modeli. Nowe nagrzewnice pracują ciszej i zużywają mniejszą ilość energii, przez co mogą być z powodzeniem wykorzystywane do ciągłego ogrzewania pojazdów. Poprawa parametrów nowych modeli Air Top Evo była możliwa dzięki ulepszonej kontroli wydajności cieplnej.

Na dużych wysokościach

Air Top Evo sprawdzają się również w górach. Optymalne działanie nagrzewnic jest zapewnione do 2200 m n.p.m. Dzięki automatycznej kompensacji wysokościowej urządzenie gwarantuje optymalne spalanie, nawet gdy zawartość tlenu w powietrzu zmniejszy się z powodu obniżenia ciśnienia na dużych wysokościach.

Nowe nagrzewnice są dostępne w Polsce za pośrednictwem sieci dealerskiej Webasto, jako wyposażenie oryginalne lub w ramach modernizacji. Maksymalna moc grzewcza Air Top Evo 40, to 4,0 kW, z kolei Air Top Evo 55, to 5,5 kW. Oba urządzenia są przeznaczone dla pojazdów z silnikiem Diesla (instalacja elektryczna 12/24 V) lub silnikiem benzynowym (z instalacją 12 V).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!