Goodyear i TIP Trailer Services od 10 lat razem

, 24 listopada 2014, 12:17

Firma TIP Trailer Services przedłużyła umowę z Goodyearem na dostawy opon do pojazdów ciężarowych do końca 2016 roku. Wkrótce minie 10 lat współpracy obu firm.

– „Dla TIP Trailer Services bezpieczeństwo, niezawodność i jakość sprzętu to najważniejsze kwestie. Dlatego wybraliśmy Goodyeara, który dostarcza znakomite produkty, usługi i najlepsze rozwiązania o najwyższych standardach. Dzięki programom Goodyeara do zarządzania oponami, fakturowanie jest proste i niezawodne. Obecnie możemy wprowadzać szczegóły zleceń i faktur bezpośrednio do naszego systemu, co zmniejsza obsługę administracyjną do minimum” – powiedział Peter Sijs z TIP Trailer Services.

TIP Trailer Services jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług w zakresie urządzeń transportowych. Zarządza flotą ponad 50 tysięcy pojazdów i specjalizuje się w leasingu oraz wynajmie naczep, cystern oraz innego sprzętu. Ze względu na dużą skalę działalności, firma w 2006 r. nawiązała współpracę z Goodyearem. Zawarto wtedy umowę na dostawę, serwis i zarządzanie oponami, którą właśnie przedłużono na kolejne lata. Pod koniec okresu obowiązywania tego kontraktu, czyli w 2016 r., firmy będą świętować dziesięciolecie swojej współpracy.

– „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że TIP Trailer Services po raz kolejny przedłużył z nami kompleksową umowę, w ramach której nie tylko dostarczamy opony, ale także zajmujemy się utrzymaniem i zarządzaniem nimi za pośrednictwem programu Goodyear FleetFirst” – powiedział Jan-Piet Huylebroeck, dyrektor sprzedaży opon do pojazdów ciężarowych Goodyear w Europie, na Bliskim Wschodzi i w Afryce.

W ramach umowy amerykański koncern dostarcza do TIP opony Goodyear i Dunlop, a także bieżnikowane opony serii TreadMax i NextTread. Szczególnym zainteresowaniem TIP cieszy się ogumienie w rozmiarach 385/65R22.5, 385/55R22.5 i 435/50R19.5, a także niedawno wprowadzone opony pomagające oszczędzać paliwo: Goodyear FUELMAX T 435/50R19.5, które uzyskały klasę A i C na unijnej etykiecie pod względem efektywności paliwowej i przyczepności na mokrej nawierzchni.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!