Kolejnych 50 Renault T dla Prévost Group

24 listopada 2014, 13:27

Renault Trucks przekazało kluczyki do pierwszego z 50 pojazdów zamówionych przez Prévost Group. Na początku roku firma odebrała 10 pojazdów T. Wrażenia z ich eksploatacji oraz czynniki takie jak niskie zużycie paliwa, parametry techniczne i obsługa serwisowa, przekonały przewoźnika do zawarcia kolejnego kontraktu.

– „Pojazdy Renault Trucks użytkujemy od 1977 r., kiedy to powstała nasza firma i jesteśmy z nich zadowoleni, podobnie jak z obsługi serwisowej” – podkreśla Charles Prévost, prezes Prévost Group. – „Na początku bieżącego roku odebraliśmy 10 sztuk Renault Trucks T, co pozwoliło nam docenić ich cechy użytkowe. W rezultacie, postanowiliśmy powiększyć naszą flotę od dotykowe 50 egzemplarzy tego modelu. Czynnikami, które przesądziły o zakupie, były innowacje techniczne i niezawodność pojazdów, a także oszczędność paliwa.  Równie ważny był fakt, że pojazdy Renault Trucks posiadają certyfikat Guaranteed Made in France, ponieważ naszą ambicją jest wspieranie francuskiego przemysłu.” – dodaje.

– „Dziesięć odebranych wcześniej modeli T pozwoliło naszemu klientowi ocenić i docenić cechy Renault Trucks T w rzeczywistych warunkach eksploatacji. Fakt, że Prévost Group po raz kolejny nam zaufała, traktujemy jako niezwykle pozytywny sygnał.” – powiedział Jean-Claude Bailly, dyrektor zarządzający Renault Trucks France, podczas ceremonii wręczenia kluczyków 4 listopada.

Swoją wypowiedź Jean-Claude Bailly zakończył stwierdzeniem: – Patrząc z nieco szerszej perspektywy, to nowe zamówienie potwierdza pozytywy odbiór nowej gamy pojazdów przez klientów – szczególnie zaś Renault Trucks T, wybranego Samochodem Ciężarowym roku 2015.

Założona w 1977 r., Prévost Group zatrudnia 446 osób, z czego 171 na Węgrzech. Od 1992 r. Prévost Group posiada filię na Węgrzech: Prévost Hungaria, specjalizującą się w drogowym transporcie towarów po całej Europie, użytkującą 120 pojazdów ciężarowych Renault Trucks, w tym 50 Renault Trucks T.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!