HELLA dla rynku ciężarowego w Internecie

1 grudnia 2014, 14:53

Firma HELLA udoskonaliła swoją stronę internetową, przeznaczoną dla segmentu Truck. Nowe funkcjonalności pozwalają na szybkie zapoznanie się z portfolio produktów oraz korzystanie z Centrum Pobierania.

HELLA dla Trucków

Udoskonalona nawigacja strony głównej pozwala na szybkie przejście do interesującego nas działu – do wyboru mamy zakładki:

  • Producenci – dla producentów pojazdów
  • Dystrybutorzy – dla hurtowni i warsztatów
  • Trucker – dla kierowców

Jedną z najciekawszych nowości jest rozbudowany dział z informacjami na temat produktów. Proste, obrazkowe menu pozwala nam wybrać interesującą kategorię produktów. Po dokonaniu wyboru uzyskujemy nie tylko informacje o dostępnych produktach i ich zastosowaniu, ale także dane techniczne czy instrukcje montażowe.

HELLA jest specjalistą w dziedzinie oświetlenia, ale w jej ofercie znajdziemy także czujniki czy przełączniki modułowe. Ich pełen wybór dostępny jest w katalogach online. W tym dziale znajdziemy także katalog części uniwersalnych HELLA oraz wszelkie nowe, pojawiające się publikacje tego typu. HELLA udostępnia również katalogi w formie tradycyjnej lub w formacie PDF. Te ostatnie są dostępne w Centrum Pobierania. Znajdują się tam także ulotki oraz broszury produktowe.

Dział dla dystrybutorów i warsztatów zawiera m.in. zakładkę, w której znajdują się wszystkie przydatne aplikacje HELLA. Dzięki tym programom można szybko i skutecznie dobrać do pojazdu odpowiednie wycieraczki czy reflektory robocze. To jednak nie wszystko. Aplikacja Eliver pozwoli nam na symulację mocy i rozdziału światła reflektorów roboczych i dodatkowych oraz lamp i systemów ostrzegawczych HELLA w różnych realistycznych sceneriach. Aplikacja Klaksony i Fanfary daje z kolei możliwość posłuchania sygnałów dźwiękowych interesujących nas urządzeń, jeszcze przed zakupem.

W dziale Trucker, w zakładce Info Center znajdziemy szczegółowe opisy produktów do pojazdów ciężarowych. Dzięki czytelnemu rozmieszczeniu ikon, z łatwością można pobrać plik PDF z informacją na temat każdego produktu.

Strona internetowa HELLI dla rynku pojazdów ciężarowych mieści się pod adresem: www.hella.com/truck/pl/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!