Szeroka oferta turbosprężarek w BSL

1 grudnia 2014, 15:44

Turbosprężarki montowane są w każdym samochodzie ciężarowym i w coraz większej ilości modeli aut osobowych. BSL dystrybucją turbosprężarek do pojazdów użytkowych zajmuje się już od wielu lat. Obecnie oferta firmy poszerzyła się o produkty nowych dostawców.

Borg Warner, Holset i Garrett to trzech głównych światowych producentów turbosprężarek do samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych. Ich produkty są dostępne na półkach BSL.

W asortymencie BSL znajdują się najnowsze modele turbosprężarek – jak np. prezentowana na zdjęciu turbosprężarka do samochodu SCANIA  z silnikiem DC13. Posiada ona sterownik elektroniczny do płynnej regulacji zmiennej geometrii. Jest to obecnie najnowsze rozwiązanie techniczne w samochodach ciężarowych.

Ze względu na oczekiwania odbiorców, oferta BSL wzbogaciła się również o turbosprężarki regenerowane. Regeneracja jest bardzo popularna w segmencie aut osobowych, ale póki co nie zdominowała rynku pojazdów użytkowych. BSL w swojej ofercie posiada turbosprężarki regenerowane, ale nie są one podstawą oferty. Wybierając dostawcę regenerowanej turbosprężarki   należy  pamiętać o tym, że aby część dobrze służyła użytkownikowi, musi to być produkt sprawdzony, wykonany profesjonalnie, w odpowiednich warunkach i na przeznaczonym do tego sprzęcie. Turbo’s Hoet Group, którego częścią jest firma BSL jest największą w Europie niezależną firmą zajmującą się regeneracją turbosprężarek. Regenerowane turbosprężarki dostępne w BSL są objęte dwuletnią gwarancją, co świadczy o pełnej odpowiedzialności za produkt, który poddawany jest regeneracji w warunkach do tego przeznaczonych.

Profesjonalny sprzęt, odpowiedniej jakości części,  wykwalifikowana kadra i długoletnie doświadczenie partnera firmy są gwarancją jakości produktów, które oferuje BSL.

Turbo’Hoet Group to przede wszystkim największy niezależny dystrybutor nowych turbosprężarek, lider rynku 2013, dysponujący najszerszą ofertą.

Dlatego też portfolio BSL to przede wszystkim nowe turbosprężarki do wszystkich modeli samochodów osobowych i dostawczych oraz samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych. W dziale turbosprężarek BSL fachowcy dobiorą odpowiedni produkt dla potrzeb każdego klienta.

Należy pamiętać o tym, jak bardzo ważny jest właściwy montaż turbosprężarki. Na stronie www.bslparts.pl można znaleźć instrukcję montażu turbosprężarki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!