Nowy serwis Scania w Bielsku-Białej

4 grudnia 2014, 8:43

Rozpoczął działalność nowy serwis Scania Polska w Bielsku-Białej. Serwis zlokalizowany jest przy drodze S1 przy zjeździe w kierunku Wapienicy.

Nowo otwarty serwis świadczy pełen zakres usług w obszarze przeglądów, napraw ciężarówek, naczep, autobusów, silników przemysłowych,  prostowania ram oraz napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności i kalibracji tachografów cyfrowych.

Przy serwisie działa również całodobowa pomoc Scania Assistance. Serwis posiada pełen asortyment części zamiennych Scania i oferuje umowy obsługowo – naprawcze. Na klientów czeka też pełna oferta  pojazdów nowych i używanych oraz oferta leasingowa Scania Finance.

– „Bielsko–Biała to kluczowa lokalizacja na mapie Bielskiego Okręgu Przemysłowego. To tutaj przecinają się trasy łączące najważniejsze ośrodki przemysłowe Polski z krajami Europy Południowej. Z Bielska-Białej i okolic codziennie wyjeżdżają setki ciężarówek przewożące towary po Europie, dlatego to właśnie tutaj zdecydowaliśmy się otworzyć nowy punkt serwisowy Scania. Naszym celem jest zapewnienie polskim i zagranicznym przewoźnikom lepszej dostępności do naszych usług, profesjonalnej obsługi oraz gwarancji utrzymania ich floty w ciągłej, ekonomicznej eksploatacji” – powiedział Marcin Orczyk, Dyrektor Oddziału Scania Kraków.

Serwis zatrudnia 6 mechaników, posiada cztery stanowiska – w tym trzy przejazdowe. Nowa stacja obsługi jest wyposażona w najnowsze urządzenia, w tym między innymi magistralę olejową, testery hamulców i zawieszenia, urządzenia do laserowego pomiaru geometrii podwozia, sprzęt do prostowania ram i napraw powypadkowych oraz pełną gamę narzędzi specjalistycznych Scania.

Adres nowego serwisu:

Scania Polska S.A., Oddział Kraków filia Bielsko-Biała
ul. Międzyrzecka 250
43-382 Bielsko-Biała

Tel. 33 472 25 00
Fax. 33 472 25 01
Tel. kom: ( 48) 664 440 066
e-mail: kontakt.bielsko@scania.pl

Godziny otwarcia serwisu:
Pon- Pt: 7.00-20.00
Sobota: 7.00-14.00

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!