Przenosiny oddziału Opoltrans

15 grudnia 2014, 10:53

Opoltrans przenosi jeden ze swoich oddziałów z Pruszcza Gdańskiego do Rusocina, na ul. Dekarską 3.

Atutem nowego punktu jest dużo większa powierzchnia handlowa, trzykrotnie większa ekspozycja. Przestrzeń ma zapewnić wygodę dla obsługiwanych klientów, dużo większą dostępność towaru od ręki. Przed budynkiem znajduje się duży plac manewrowy i potężny parking dla klientów przyjeżdżających ciężarówkami. Oddział posiada także wygodny i darmowy serwis ogumienia pod dachem dla 10 TIR-ów.

Plusem jest także dogodna lokalizacja oddziału. Z Pruszcza Gdańskiego do Rusocina jest zaledwie kilkaset metrów. Około 100 m od drogi krajowej nr 91 i bliskość autostrady A1 sprawia, że dojazd do Opoltransu będzie szybszy i łatwiejszy niż do tej pory.

Jedyne co się w Opoltrans w województwie Pomorskim nie zmieni, to numery telefonów i obsługa. Opoltrans w Trójmieście zamierza rozszerzyć zakres obsługi klientów i podnieść jej jakość, zarówno w zakresie darmowej wymiany opon jak i sprzedaży i odbioru części.

W nowym magazynie zmieści się ponad dwa razy więcej towaru, niż do tej pory, co gwarantuje jeszcze lepszą dostępność asortymentu. Dużo większy utwardzony, wyłożony kostką brukową, parking o powierzchni ponad 1ha, gwarantuje, że miejsca dla ciężarówek nie zabraknie.

Przy zakupie opon klienci będą mogli korzystać na miejscu m.in. z szybkiego i darmowego serwisu ogumienia, teraz dwukrotnie szybszego i pod dachem dla 10 TIR-ów.

Już wkrótce firma przekaże kolejne informacje, kiedy klienci będą mogli w pełni korzystać z usług Opoltrans w Rusocinie, pod Pruszczem Gdańskim.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!