Kolejnych 20 naczep dla Magtransu

12 stycznia 2015, 12:10

Firma transportowo-spedycyjna z Buska Zdroju – Magtrans – odebrała kolejne 20 naczep kurtynowych od firmy Wielton. Łącznie we flocie Magtransu jeździ ponad 250 naczep od Wieltona.

Magtrans to jeden z najbardziej lojalnych klientów Wieltonu. Po ponad 10 latach współpracy obu przedsiębiorstw, ma w swoim taborze prawie 250 naczep – wszystkie z Wieltonu.

Początki działalności firmy w transporcie krajowym przypadają na rok 1982. Dziś to dynamicznie rozwijająca się firma z nowoczesnym taborem, specjalizująca się w przewozach krajowych i międzynarodowych. Laureat „Diamentów Forbesa” i „Gazeli Biznesu”. Transport umożliwił firmie Magtrans także rozwój działalności logistycznej. Obecnie posiada 5000 m2 powierzchni magazynowej. Oferuje zintegrowane usługi logistyczno – magazynowe, dostosowane do każdego klienta. Cały tabor firmy Magtrans to samochody ciężarowe, których silniki są zgodne z europejskimi normami emisji spalin EURO 5 oraz EURO 6. W 2007 roku firma świadczy usługi także w zakresie logistyki kolejowej.

Współpracę z Wieltonem spedytor z Buska Zdroju rozpoczął w 2004 roku od zakupu naczepy skrzyniowo-plandekowej i megi. W następnym roku firma zamówiła 14 sztuk, potem było już tylko lepiej. W swoim taborze Magtrans posiada  wywrotki do złomu, naczepy kurtynowe, kurtynowe mega, skrzyniowo-plandekowe i skrzyniowo-plandekowe mega. Najwięcej, bo ponad 200 sztuk, posiada naczep kurtynowych z logo Wieltonu. 10 sztuk, z ostatniego zamówienia (20 szt.) firma odbierze w styczniu 2015r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!