Nowe Vito dla WOŚP od Mercedesa

13 stycznia 2015, 9:49

Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Fundacja otrzymała nowego Mercedesa-Benz Vito, który zostanie wykorzystany do prowadzenia programu „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Ponadto firma wparła Orkiestrę datkami finansowymi.

Od rana w tegorocznym Finale WOŚP na ulice siedmiu polskich miast: Warszawy, Krakowa, Chorzowa, Rzeszowa, Bydgoszczy, Lublina i Szczecina wyjechały flagowe samochody dostawcze Mercedesa: nowe Vito. Przez cały dzień, uczestnicy finału naklejali na nich charakterystyczne czerwone serduszka. Za każdą nalepkę, firma Mercedes-Benz Polska obiecała przekazać Fundacji WOŚP złotówkę.

– „W zeszłym roku przeprowadziliśmy podobną akcję, ale tylko w Warszawie. Zainteresowanie przerosło wtedy nasze oczekiwania, bo w akcji udział wzięło aż 15.000 osób i tyle właśnie serduszek znalazło się na naszym pojeździe. Okazało się, że to nie był jednak rekord! W tym roku dzięki pomocy naszych lokalnych dealerów udało się zebrać około 100.000 naklejek i taka też będzie wartość naszego wsparcia dla Orkiestry." – komentuje Aleksander Rzepecki z działu prasowego Mercedes-Benz. 

Udział Mercedesa w XXIII Finale nie ograniczył się do oklejania samochodów. W studiu TVP podczas relacji telewizyjnej, firma przekazała na ręce Jurka Owsiaka nowego Vito. Posłuży on instruktorom programu „Ratujemy i Uczymy Ratować”, dojeżdżającymi często do najdalszych zakątków Polski w celu edukowania dzieci w zakresie podstawowej pomocy medycznej. Mercedes wspiera ten program już od sześciu lat.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

77.252.178.*, 20 stycznia 2015, 20:22 0 0

"Otrzymała" - co to znaczy: w prezencie czy kupiła?

Odpowiedz