Nowy IC Katalog Online już dostępny

21 stycznia 2015, 14:33

Z początkiem roku ukazał się program IC Katalog Online, będący następcą dotychczasowego IC Katalogu. Nie warto zwlekać z jego instalacją. To zupełnie inne rozwiązanie. Sprawdźmy jakie.

Czym jest IC Katalog Online?

IC Katalog to program, który od wielu lat jest podstawowym narzędziem komunikacji firmy Inter Cars z warsztatami samochodowymi. Dzięki niemu klienci mogą w łatwy sposób znaleźć części, narzędzia, opony i akcesoria do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli, a następnie złożyć  zamówienie przez internet. Mogą też na bieżąco śledzić aktualną ofertę, zapoznawać się z nowościami. IC Katalog doczekał się lepszej wersji – jest nią IC Katalog Online.

Co nowego?

Najważniejszą różnicą pomiędzy IC Katalogiem, a IC Katalogiem Online jest tryb jego działania. IC Katalog Online sam pobiera dane z Internetu oraz bazy danych. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że posiada dostęp do w pełni aktualnej listy pojazdów, nowości produktowych, a także aktualnych cen hurtowych i magazynowych. Zaskoczeniem dla użytkowników jest też nowoczesny wygląd programu, umożliwiający prostą, intuicyjną obsługę. Interfejs IC Katalogu Online w niczym nie przypomina IC Katalogu. Jednak już po chwili użytkownik czuje, że obsługa programu jest bardzo prosta i intuicyjna. IC Katalog Online od „starszego brata” pożyczył najważniejsze skróty klawiaturowe i całą filozofię działania.

Więcej zalet

  • oszczędność czasu  – największą zaletą pracy z nowym programem jest przede wszystkim oszczędność czasu. Nie trzeba już bowiem pamiętać o aktualizacji bazy danych – program zrobi to za nas.
  • proste wyszukiwanie – mniej czasu poświęcimy również na poszukiwanie konkretnych towarów. Interfejs zawiera wyszukiwarki dedykowane m.in. oponom oraz akumulatorom. Otrzymane wyniki można dowolnie zawężać. Nowością jest także wyszukiwanie niektórych elementów w sposób graficzny.
  • rozrachunki pod ręką – łatwiej i szybciej jest również prowadzić rozliczenia z klientami. Funkcjonalność modułu rozrachunki została wyraźnie rozbudowana. Użytkownik może na bieżąco śledzić wszystkie płatności oraz konfigurować je w różnych zestawieniach. Klientom robiącym zakupy przez IC Katalog Online naliczane są automatycznie punkty w ramach programu lojalnościowego IC Premia Cash.

Zobacz jak płacić online w nowym IC Katalogu

  • wersja mobilna – nowa wersja została tak zaprojektowana, aby mogła być obsługiwana za pomocą tabletów z systemem Windows. 
  • filmy instruktażowe – z myślą o nowych użytkownikach na kanale You Tube IC_Katalog ONLINE powstał cykl filmów instruktażowych, dotyczących korzystania z oprogramowania. Rozbudowano również moduł Help, który po zainstalowaniu aktualizacji, stanie się najlepszym podręcznikiem do jego obsługi.

 

Instalacja

Instalacja IC Katalogu Online polega na pobraniu instalatora online i jego uruchomieniu. Po jednorazowej instalacji (pobierane dane mają ok. 60 MB) program będzie już zawsze aktualny. Instalacja programu jest bardzo prosta i trwa maksymalnie kilka minut.

 

Zainstaluj teraz

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!