Zdrowotna akcja profilaktyczna dla pracowników w FM Logistic

2 lutego 2015, 14:00

FM Logistic inwestuje w edukację zespołu i działania pro-zdrowotne. Najnowszym projektem w obszarze human resourses jest akcja profilaktyczna dla pracowników „FM dba o zdrowie”.

FM Logistic to jeden z większych pracodawców w branży TSL. Dzisiaj w Polsce zatrudnionych jest w strukturach firmy na stałe ponad 2 800 osób.  Operator oferuje zatrudnionym szeroki wachlarz świadczeń socjalnych, różnorodnych bonusów w postaci miesięcznych, kwartalnych i rocznych premii przyznawanych w zależności od pozycji, opartych o indywidualne i biznesowe osiągnięcia oraz możliwości wewnętrznej promocji na wybrane stanowiska. W ostatnim czasie operator umożliwił pracownikom samodzielną edukację, uruchamiając platformę e-learningową, a także zadbał o ich kondycję i zdrowie.

– „Zarządzanie zasobami ludzkimi to wciąż rozwijająca się dziedzina. Dzięki temu pracownik, stojący w centrum zainteresowania ma szansę nie tylko na rynkowy standard, czyli pensje, świadczenia socjalne i pakiety bonusów, ale na znacznie więcej. Dzisiaj pracodawcy chcą dzielić się z zespołem swoją wiedzą i umożliwiać realizację nie tylko zawodowych, ale i osobistych celów. Jednym z nich jest dbanie o zdrowie, stąd pomysł na naszą akcję." – mówi Magdalena Hotyńska, Dyrektor HR FM Logistic w Polsce.

W ramach projektu „FM dba o zdrowie” sezonowo dostępne są dla pracowników bezpłatnie świeże owoce lub soki. Każdy z zespołu FM Logistic może także korzystać z pakietu profilaktycznych badań, odpowiednio dobranych do swojego wieku i potrzeb. Zainteresowani mogą umówić się na bezpłatne konsultacje do dietetyka, by indywidualnie dopasować program żywienia. Na platformach odbywają się także wykłady i szkolenia z zakresu żywienia oraz konsultacje z fizjoterapeutami na temat tego jak odpowiednio dbać o kręgosłup.

Głównym celem prowadzonego projektu jest edukacja prozdrowotna, która, niewątpliwie będzie stanowić kapitał nie tylko zawodowy, ale przede wszystkim osobisty każdego z zatrudnionych w FM Logistic.

Pomysł i wdrożenie projektu to inicjatywa działu HR FM Logistic.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!