Opoltrans w Łodzi ponad cztery razy większy

5 lutego 2015, 13:27

Zakończyła się budowa oddziału Opoltrans w Łodzi przy ulicy Olechowskiej 83. Nowy budynek ma powierzchnię ponad 3 hektarów (30 000 m2), w tym cztery razy większą powierzchnię magazynową niż dotychczasowy oddział.

Nowy budynek zapewni większą dostępność towarów od ręki, duży plac i sporych rozmiarów parking, stworzony z myślą o klientach przyjeżdżających ciężarówkami.

W projekcie nowego oddziału Opoltrans przewidziano również duży serwis ogumienia pod dachem. Przy zakupie opon w promocyjnych cenach z szerokiego asortymentu Opoltrans, klienci będą mogli skorzystać z gratisowej wymiany ogumienia. Serwis ogumienia będzie w stanie obsłużyć pod dachem jednocześnie dwa zestawy TIR lub cztery samochody.

Powierzchnia Działu Handlowego została wyposażona w miejsce do odpoczynku i kącik telewizyjny. Umilać czas wizyty w oddziale będzie również ogromna ekspozycja towarów zajmująca blisko pół tysiąca m².

Dzięki nowej siedzibie firma Opoltrans zamierza rozszerzyć zakres obsługi klientów i podnieść jej jakość, zapewniając wygodę i szybszą obsługę, zarówno w zakresie darmowej wymiany opon, jak i sprzedaży i odbioru części.

O pełnej gotowości na przyjęcie klientów już przy ul. Olechowskiej 83, firma Opoltrans poinformuje już wkrótce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!