Kolejna edycja wielkiej promocji Filtron

2 marca 2015, 14:28

Firma Filtron po raz kolejny zorganizowała ogólnopolską akcję promocyjną. Na zwycięzców tym razem czekają między innymi: wyprawy do Argentyny, wycieczki na Lazurowe Wybrzeże oraz tysiące innych nagród.

Promocja skierowana jest do wszystkich osób prawnych i fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i kupujących filtry marki Filtron.

Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się na stronie: www.promocja.filtron.pl, wybrać swojego dostawcę lub dostawców filtrów (z listy ponad 500 autoryzowanych dystrybutorów Filtron), a dokonywane zakupy będą automatycznie ewidencjonowane na portalu promocyjnym.

Uczestnicy promocji rywalizują ze sobą w grupach: Hurtowni oraz Sklepów/Warsztatów. Taka formuła ma umożliwić walkę o nagrody jak najszerszemu gronu klientów.

Na liście nagród znalazło się 15 wypraw do Argentyny, 20 dwuosobowych wyjazdów na Lazurowe Wybrzeże oraz tysiące nagród rzeczowych. W tym roku wszystkie nagrody rzeczowe są gwarantowane i ściśle powiązane z wielkością zakupów. Wycieczki są przewidziane dla firm, które osiągną najlepsze wyniki zakupowe. Organizator szacuje, że łączna wartość nagród wydanych uczestnikom przekroczy milion złotych.

Promocja trwa od 1 marca do 31 sierpnia 2015 r. W jej trakcie przewidziane są akcje specjalne, dzięki którym będzie można zdobywać dodatkowe punkty i nagrody. Szczegóły promocji na stronie: www.promocja.filtron.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!