Wyścig po wiedzę z Inter Cars

2 marca 2015, 15:05

Tym razem to nie uczniowie przyszli do szkoły, ale szkoła przyjechała do uczniów. Potężny ciągnik siodłowy Freightliner Coronado ze specjalną, szkoleniową naczepą zaparkował przed budynkiem Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku i zaprosił na szkolenia klientów Inter Cars SA, przyszłych mechaników oraz ich nauczycieli.

W połowie lutego Inter Cars SA we współpracy z firmą Bosch rozpoczął kolejny cykl bezpłatnych szkoleń technicznych. Czarna ciężarówka Show Car w pierwszej kolejności odwiedziła Białystok. Uczniowie szkoły, nauczyciele oraz klienci Inter Cars SA podczas czterodniowej sesji, odbyli szkolenia dotyczące nowoczesnych napraw układów hamulcowych, diagnostyki samochodowej oraz czujników i elementów wykonawczych w benzynowych układach wtryskowych firmy Bosch. Uczestnicy szkolenia poznają także możliwości nowego rozwiązania informatycznego jakim jest IC Katalog Online. Nowością było szkolenie produktowo – techniczne dotyczące układu wtryskowego Common Rail, realizowane przez firmę Lauber. Podczas szkolenia poruszone zostaną m.in. zagadnienia dotyczące procesu produkcyjnego, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w technologii regeneracji, kontroli jakości, regeneracji i procedury reklamacyjnej produktów regenerowanych BDC.

Następne dni, od 24 do 27 lutegoShow Car spędził w Suwałkach, a już od 3 marca rozpoczyna szkolenia w Ełku.  W każdym z miejsc, mobilna klasa budzi zainteresowanie, nie tylko tematyką oferowanych szkoleń, ale przede wszystkim swoim nietypowym wyglądem.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!