KH-KIPPER partnerem MAN Trucknology Days

6 marca 2015, 13:28

Centrala MAN Truck & Bus AG co roku organizuje specjalne spotkanie, na którym prezentuje ofertę swoich pojazdów dla branży budowlanej, transportu dalekobieżnego i ciężkiego. Na MAN Trucknology Days nie zabraknie, związanego od kilku lat z imprezą, producenta zabudów wywrotek – firmy KH-KIPPER.

KH-KIPPER – certyfikowany dostawca zabudów MAN zaprezentuje w Monachium dwie udoskonalone zabudowy. Do Monachium pojedzie produkowana właśnie w fabryce KH-KIPPER zabudowa tylnozyspowa half-pipe na podwoziu MAN 8×8. Zabudowa już teraz jest hitem wśród krajowych klientów. Zaprojektowano go we współpracy z MAN, z myślą o pierwszym froncie ciężkich robót budowlanych.

Pochylona przednia burta, wprowadzone w tym roku udoskonalenie konstrukcyjne, w praktyce zapobiega zaleganiu lepkiego ładunku wewnątrz skrzyni. Wzmocniona tylna burta hydrauliczna zapewnia wytrzymałość w najbardziej ekstremalnych warunkach eksploatacyjnych, w których zabudowa będzie wykorzystywana. Nowa generacja siłowników zastosowana w konstrukcji zabudowy half-pipe gwarantuje krótki czas kiprowania i wysoką produktywność pojazdu. Skrócenie czasu niezbędnego na wielokrotnie powtarzane operacje przekłada się w istocie na znaczne oszczędności kosztów prac budowlanych.

– „Nieustannie udoskonalamy swoje produkty i dostosowujemy je do oczekiwań naszych klientów. Zmiany konstrukcyjne w zabudowie half-pipe, którą pokażemy w Monachium, korzystnie wpłynęły na jej masę własną, a co za tym idzie wzrost ładowności. Produktywność prac jaką zapewnia wywrotka z zabudową KH-KIPPER na pewno korzystnie odbije się na portfelu przyszłego klienta." – mówi Łukasz Glica, zastępca dyrektora handlowego odpowiedzialny w firmie KH-KIPPER za projekt MAN Trucknology Road Show.

Kolejny produkt, który uczestnicy imprezy zobaczą na MAN Trucknology Days, to innowacyjna zabudowa trójstronna na podwoziu 6×4. Skrupulatnie dostosowany do wymagań niemieckiego rynku nowy model wyróżnia przede wszystkim zoptymalizowana waga. Burty boczne to unikalna konstrukcja zaprojektowana przez konstruktorów KH-KIPPER.  Szwedzka stal użyta do produkcji nadaje odpowiednią wytrzymałość i  wydłuża okres bezawaryjnej pracy wywrotki.

Lewa burta otwierana hydraulicznie o pełne 180 stopni, pozwala na sprawny załadunek palet przy użyciu wózka widłowego. Wygodna w obsłudze dzięki sprężynowemu wspomaganiu prawa burta otwiera się w osi dolnej i górnej zapewniając pojazdowi wielofunkcyjność. Odpowiednia wewnętrzna szerokość skrzyni stwarza możliwość przewozu większej ilości palet. Mocna burta tylna umiejscowiona wewnątrz skrzyni otwiera się przy wyładunku automatycznie. Nowa konstrukcja burty minimalizuje czas związany z ewentualnym oczyszczeniem szufli.

– „To tylko niektóre zalety zabudów KH-KIPPER. Zapraszamy do Monachium, aby osobiście przekonać się ile można zyskać wybierając KH-KIPPER. W przeciągu najbliższych miesięcy obie zabudowy będą jeździły w MAN Trucknology Road Show, rocznym tournée połączonym z jazdami terenowymi po całych Niemczech. Ci,  którzy nie skorzystają z zaproszenia na MAN Trucknology Days będą mogli sprawdzić możliwości terenowe wywrotek KH-KIPPER w innym dogodnym dla siebie terminie." – dodaje Łukasz Glica.

Impreza odbędzie się w dniach 19-21 marca 2015 r. w Monachium.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!