Naczepy Stas, Moeyersons i inne – PTM POLSKA zaprasza na konferencję

10 marca 2015, 6:53

Firma PTM POLSKA, autoryzowany dystrybutor pojazdów marek Moeyersons, Stas, Hueffermann w Polsce zaprasza na konferencję branżową, poświęconą naczepom specjalistycznym i jednocześnie uniwersalnym. Spotkanie odbędzie się w Strykowie.

„Naczepy specjalistyczne i jednocześnie uniwersalne”

Konferencja odbędzie się w czwartek, 19 marca 2015 r. o godz. 13.00 w Hotelu 500 w Strykowie (ul. Warszawska 1).

Udziału w konferencji jest bezpłatny. Będzie ona poświęca nowoczesnym rozwiązaniom w transporcie i logistyce. Firma PTM od ponad 5 lat specjalizuje się w rozpoznawaniu potrzeb klientów i integrowaniu dedykowanych rozwiązań dla sektora transportu tzw. ładunków wymagających, jak ładunki sypkie, paletyzowane lub luzem ładunki objętościowe. We wskazanych wymaganiach doskonale radzą sobie oferowane nią naczepy z otwieranymi ścianami bocznymi marki Moeyersons oraz naczepy z ruchomą podłogą marki Stas. Oferowane pojazdy notują najkrótsze w branży czasy rozładunku i przygotowania do jazdy oraz przygotowania do załadunku.

Uzupełnieniem oferty są aluminiowe naczepy typu silos z mechanicznym rozładunkiem powyżej wysokości skrzyni ładowczej marki Cubas Segre oraz przyczepy dla techniki kontenerowej Hueffermann. Wszystkie produkty oferowane przez PTM to segment Premium o wysokiej wydajności i wartości na rynku wtórnym. Kolejnym aspektem jest bezpieczeństwo transportowanych ładunków przy jednoczesnym łatwym dostępie bocznym oraz zabezpieczeniu towarów wewnątrz naczep.

Od lat firma PTM jest też liderem w segmencie ruchomych podłóg mobilnych i stacjonarnych w Polsce. Kompleksowo obsługuje klientów w zakresie doradztwa, projektu, instalacji i uruchomienia systemów Cargofloor czyli ruchomych podłóg i Cargomatic, systemów obrotowej podłogi w naczepie i magazynie logistycznym.

Działalność firmy skutecznie wspomagają działy: Finansowania Sprzedaży, Obrotu pojazdami używanymi, Dział Wynajmu pojazdów, Dział Sprzedaży Hurtowej i Detalicznej części do oferowanych produktów (największy magazyn części Cargofloor w Polsce), Dział Serwisu Fabrycznego Naczep Ciężarowych z działem napraw powypadkowych.

Konferencja będzie okazją do zapoznania się z ofertą PTM, a także do spotkania z wieloma liderami w branży Transportu i Logistyki z całej Polski.

Program konferencji:

13.00 – 14.00   Rejestracja uczestników i poczęstunek.

14.00 – 16.30  Powitanie Gości,

  • Przedstawienie Partnerów Belgijskich Moeyersons
  • Przedstawienie firmy PTM, osiągnięcia ostatnich 5 lat
  • Specjalizacja firm polskich: systemy Cargofloor, Cargomatic
  • Naczepowe i magazynowe systemy ładowania i rozładowywania towarów sypkich i paletyzowanych
  • Pojazdy izotermiczne i furgonowe Moeyersons
  • Pojazdy specjalnego zastosowania Moeyersons


16.30 – 17.30 

  • Warsztaty – pokaz produktów firmy Moeyersons w akcji
  • Pokaz pojazdów z ruchomą podłogą system Cargofloor
  • Rozmowa przy pojazdach

 

18.00 – 21.30  Uroczysta kolacja z udziałem Zarządu firmy Moeyersons i PTM
Zakończenie konferencji.
 

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny: af@ptmtrade.pl, tel. +48 539 380 748.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!