KH-KIPPER prezentuje nową zabudowę

12 marca 2015, 9:56

KH-KIPPER wprowadził do oferty nową, udoskonaloną zabudowę do transportu lekkiego.

Wielofunkcyjna wywrotka z zabudową trójstronną produkcji KH-KIPPER to pojazd niezwykle przydatny zarówno w firmach komunalnych działających w miejskich aglomeracjach, jak i przedsiębiorstwach oferujących szeroki wachlarz usług okołobudowlanych. „Zwinna” 2-osiowa wywrotka to rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na produktywność. Wysoka ładowność, która wzrosła o 10%, miała szczególne znaczenie przy projektowaniu nowego modelu. Wykonana w całości z wysokojakościowej szwedzkiej stali HARDOX skrzynia charakteryzuje się niezwykle mocną i jednocześnie lekką konstrukcją.

Osłonięty mechanizm otwierania burt bocznych jest zabezpieczony przed zasypywaniem przy wyładunku i niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Pozwala to wyeliminować straty związane z niepotrzebnymi naprawami i kosztownymi przestojami w pracy pojazdu.

Każdy rodzaj wykonywanych zadań jest inny. Dlatego KH-KIPPER stawia na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb użytkowników pojazdu. Możliwości zadaniowe wywrotki znacznie zwiększają się dzięki opcjonalnemu zastosowaniu dodatkowego wyposażenia, np. montażowi sprzęgu i instalacji hydraulicznej pod przyczepę, zderzaka składanego bądź płyty pod czołownicę do zimowego utrzymania dróg.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!