Texa na targach Agrotech w Kielcach

27 marca 2015, 10:13

Agrotech to jedna z większych imprez targowych branży rolniczej w Polsce, prezentująca najnowsze rozwiązania techniczne. Firma Texa zaprezentuje na niej swoją najnowszą ofertę produktową, serwisową i szkoleniową z tego zakresu.

Pośród szczególnie polecanych przez Texę produktów znajdą się:

  • Nowa Konfort 705 Off road – do zastosowań w terenie

Najnowszy model stacji do obsługi układów klimatyzacji, dedykowany do czynnika R134a. Wywodzący się z modelu K705R i przeznaczony do zastosowań w terenie, gdzie panują utrudnione warunki pracy.
Stacja jest wyposażona w dwa duże, tylne koła, wypełnione elastyczną pianką odporną na uszkodzenia. Solidna metalowa podpora zastępuje przednie koła, zwiększając stabilność podczas użytkowania. Kolejnym elementem, zaprojektowanym specjalnie do zastosowania poza warsztatem, jest system blokady wagi, dzięki któremu unikamy problemów wynikających z przemieszczania stacji po nierównym terenie.

  • Navigator TXTs AGRI:

Jest wszechstronnym narzędziem diagnostyki wielomarkowej i autodiagnostyki, które podłącza się bezpośrednio do gniazda diagnostycznego pojazdu i komunikuje się przez Bluetooth z jednostkami wyświetlającymi TEXA lub z komputerem Windows PC. Brak ograniczeń narzucanych przez kable połączeniowe oraz budowa interfejsu pozwalają na jego stosowanie z pełną swobodą również w terenie.
Dostarczany jest wraz z wielomarkowym oprogramowaniem IDC4 AGRI umożliwiającym diagnostykę oraz naprawę szerokiego wachlarza maszyn rolniczych. W uzupełnieniu do urządzenia, TEXA oferuje szereg kabli przeznaczonych do diagnostyki poszczególnych marek maszyn: traktorów, młocarek, kombajnów itd. Interfejs ten może, po dokupieniu dodatkowych modułów oprogramowania diagnostycznego, obsługiwać ponadto samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe czy maszyny budowlane.
Urządzenie umożliwia:
– autodiagnostykę, odczyt i kasowanie błędów, odczyt parametrów systemu i stanów aktywacji;
– aktywacje, regulacje i konfiguracje niezbędne do przeprowadzenia pełnej naprawy;
– gaszenie kontrolek wymiany oleju, serwisu i systemu airbag;
– konfigurację centralek, kluczyków i pilotów.

  • Oprogramowanie IDC4 Off-Highway

TEXA jest jedyną firmą działającą w sektorze AGRI i CONSTRUCTION, która samodzielnie opracowuje zarówno źródła diagnostyczne i związaną z tym bazę danych z interaktywnymi schematami elektrycznymi, systemem kart technicznych i szczegółowymi opisami podzespołów, biuletynów technicznych i danych mechanicznych.

Oprogramowanie zostało stworzone z myślą o dostarczeniu na rynek praktycznego i prostego w użyciu narzędzia diagnostycznego otwierającego możliwość profesjonalnych napraw różnych marek maszyn rolniczych i budowlanych. Oprogramowanie dostępne jest w języku polskim i oferuje periodyczne aktualizacje rozwijane w oparciu o stałą wymianę informacji z warsztatami samochodowymi, które oczekują wsparcia diagnostyki poprzez precyzyjną i aktualną dokumentację techniczną oraz specjalistyczne szkolenia.
– sterowanie silnika
– kontrola Napędu
– oś przednia podnoszona
– podnośnik elektroniczny tylny
– podnośnik elektroniczny przedni
– sterowanie PTO przednie
– sterowanie PTO tylne
– body computer
– klimatyzacja

Call Center Texa

Dla użytkowników sprzętu TEXA działa Serwis Wsparcia Technicznego Call Center, który pomaga w zakresie zastosowania sprzętu, oprogramowania oraz samych procedur napraw.

Targi Agrotech odbędą się w dniach 27-29 marca 2015 w Kielcach. Stoisko Texa będzie oznaczone numerem 5 i będzie mieściło się w hali L.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!