Inter Cars SA z tytułem „Pracodawca Przyjazny Edukacji”

30 marca 2015, 13:03

Inter Cars SA znalazł się wśród dziesięciu przedsiębiorców, którzy otrzymali statuetki „Pracodawca Przyjazny Edukacji”. Został doceniony za wkład w kształcenie zawodowe młodzieży oraz doskonalenie nauczycieli.

Nagrody zostały przyznane przez Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku i dotyczyły firm działających na terenie tego miasta. Statuetki to podziękowanie za wsparcie i organizowanie m.in. pracowni, warsztatów i zajęć niezbędnych do kształcenia zawodowego uczniów. Praktyki w zakładach pracy są istotne w poznawaniu przyszłego zawodu przez młodych ludzi. Nabywanie praktycznych umiejętności ułatwia uczniom wejście na rynek pracy. Partnerstwo szkół z lokalnymi pracodawcami ma więc wyjątkowe znaczenie dla szkolnictwa zawodowego.

W ten sposób włodarze miasta docenili zorganizowany przez Inter Cars SA program „Młode Kadry”, który poza Białymstokiem objął swoim zakresem jeszcze 14 placówek w całej Polsce.

Statuetkę w imieniu Prezesa Zarządu Inter Cars SA, Roberta Kierzka, odebrał Maciej Bobrowski, Kierownik Działu Szkoleń Technicznych.
Więcej informacji o programie „Młode Kadry” na www.szkolenia.intercars.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!