Seifert Polska o branży TSL na I Europejskim Kongresie Jakości

3 kwietnia 2015, 9:28

W marcu w Warszawie odbył się I Europejski Kongres Jakości. Jan Brachmann, prezes zarządu Seifert Polska Sp. z o.o., zaangażował się w to wydarzenie, reprezentując branżę TSL i występując jako ekspert w panelu dyskusyjnym: “Zarządzanie ryzykiem w systemie zarządzania jakością z wykorzystaniem auditów wewnętrznych”.

Podczas Kongresu, w którym uczestniczyło blisko 500 osób, tematyka jakości poruszana była w wielu kontekstach i z perspektywy różnych doświadczeń zgromadzonych gości.

– „Cieszymy się, że mogliśmy merytorycznie włączyć się w tak ważną inicjatywę i zabrać głos w dyskusji o jakości z punktu widzenia sektora Transport Spedycja Logistyka, stojącego obecnie u progu istotnych zmian” – mówił Jan Brachmann, prezes zarządu Seifert Polska Sp. z o.o., prelegent I EKJ.

W Kongresie uczestniczyli goście specjalni, m.in. dr Eric Janssens, Dyrektor Generalny European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli oraz prof. Andrzej Blikle, autor książki „Doktryna Jakości”, który przez lata zarządzał jedną z najstarszych i najbardziej znanych firm rodzinnych: A.Blikle.

Wydarzenie uświetniła uroczysta Gala wręczenia certyfikatów JAKOŚĆ ROKU 2014. W prestiżowym gronie laureatów znalazły się przedsiębiorstwa, instytucje, jednostki naukowo-badawcze oraz szkoły wyższe, odznaczające się w swojej codziennej pracy projakościowym podejściem do prowadzenia działalności i zarządzania. Firma Seifert otrzymała nagrodę w kategorii USŁUGA za wysoką jakość usług logistycznych realizowanych dla branży Automotive.

– „Tytuł JAKOŚĆ ROKU to dla nas szczególne wyróżnienie i dowód na to, że ukierunkowanie działań naszej firmy na jakość i innowacyjność jest dostrzegane i doceniane na rynku” – komentuje Jan Brachmann – „Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować branżę TSL w prestiżowym gronie laureatów programu” – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!