DB Schenker Logistics daje szansę studentom

3 kwietnia 2015, 10:57

Trwa kolejna edycja programów stażowych w DB Schenker Logistics. Absolwenci uczelni wyższych mogą aplikować na płatny staż w obszarach: sprzedaż B2B, logistyka lotnicza oraz logistyka oceaniczna.

Program to świetny pas startowy do przyszłej kariery. W ubiegłych latach, z 37 stażystów, 86 proc. podjęło pracę w DB Schenker Logistics po ukończeniu stażu. Staż w DB Schenker Logistics jest płatny, a stażyści mają dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom, m.in. zajęć sportowo-rekreacyjnych.

– „Staż to doskonała szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Sales Consulting Trainee Programme dał mi możliwość rozwoju najważniejszych umiejętności, które są niezbędne do pracy w sprzedaży. Zajmowałam się m.in. przygotowywaniem ofert i wycen oraz utrzymywaniem stałych kontaktów z klientami. Dzięki tym zadaniom każdy dzień dostarczał ciekawych wyzwań i uczył mnie czegoś nowego. Udział w programie pozwolił mi spojrzeć szerzej na procesy zachodzące w branży logistycznej oraz poznać wielu wspaniałych ludzi z różnych szczebli organizacji.” – komentuje Maria Kozłowska, uczestniczka II edycji programu stażowego, obecnie doradca klienta w Oddziale Łódź DB Schenker Logistics.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!