Wielton zaprezentuje nową markę naczep

9 kwietnia 2015, 9:00

Na targach Transpotec Logitec w Weronie swoją premierę będą miały produkty marki Italiana Rimorchi srl – spółki należącej do Wielton Group.

W dniach od 16 do 19 kwietnia 2015 r. na targach w Weronie będzie można zobaczyć naczepę kurtynową i wywrotkę skonstruowaną specjalnie na potrzeby włoskiego odbiorcy (na stoisku spółki – Hol 12 stanowisko B4.1 – B6.4).

Wywrotka, którą Wielton S.A. zaprezentuje podczas Targów Transpotec w Weronie to aluminiowa NW3A 44 SKD SL 61 o pojemności 44 m3. Wywrotka wyposażona została m.in. w siłownik hydrauliczny Binotto, osie tarczowe SAF, aluminiowe zbiorniki powietrza i zderzaki. Jest dopasowana do wymogów rynku włoskiego. Posiada automatyczny dach marki Marcolin, jednoskrzydłowe klapo-drzwi oraz hydrauliczny zawór odcinający (wymagany na rynku włoskim). Masa wywrotki to 6200 kg.

Odwiedzający Targi Transpotec w Weronie będą mogli zobaczyć także naczepę kurtynową marki Viberti. Naczepa o wysokości 2750 m ma podnoszony dach na czas załadunku. Posiada stalowy stelaż, słupki tylne i ścianę przednią. Drzwi wykonano z aluminium.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

79.187.191.*, 14 kwietnia 2015, 15:35 0 0

nie piszcie komentarzy bo je usuwają

Odpowiedz