Promocyjny rok Inter Cars: Łap nagrody

13 kwietnia 2015, 15:21

Z okazji swojego jubileuszu, Inter Cars przygotował 2,5 mln nagród rzeczowych, 10 x 25 tys. zł i gwarantowaną pulę nagród dla klientów dokonujących zakupów. Na zachętę promocja, w której wystarczy tylko wykazać się lojalnością i śledzić komunikaty na stronie internetowej.

Inter Cars SA z okazji 25-lecia przygotował dla swoich klientów aż trzy różne konkursy: Wielka Gala Mistrzów Warsztatu, Kupuj z Nagrodami i Łap Nagrody. Kolejno będziemy je Państwu przedstawiać, zaczynając od promocji skierowanej do najszerszego grona klientów, a mianowicie Łap Nagrody.

Promocja Łap Nagrody!

W tym wypadku bardzo łatwo jest coś wygrać, wystarczy być uważnym. Zasady są wyjątkowo proste: trzeba śledzić serwis Inter Cars i swoją pocztę oraz wykazać się refleksem.

Wystarczy wejść na www.ic25.pl, zarejestrować się, wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień o codziennych niespodziankach – i jako jeden z pierwszych „złapać” nagrodę. Nagrody pojawiają się codziennie. O nieznanej godzinie. A o przybliżonym czasie „łowów”, Inter Cars poinformuje mailem lub sms-em. Główna zasada zabawy polega na tym, by regularnie śledzić powiadomienia i regularnie sprawdzać stronę, by ustrzelić nagrodę i zostać szczęśliwym Mistrzem Dnia. Pierwsze kilkanaście osób, które klikną w przycisk „Łap nagrodę!” stanie się szczęśliwymi posiadaczami atrakcyjnych pakietów.

 

Zobacz zasady promocji

Regulamin na www.ic25.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!