Pompy olejowe DT do pojazdów ciężarowych i autobusów

16 kwietnia 2015, 10:21

W ofercie Diesel Technic znajdują się części zamienne do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów, w tym wszystkie standardowe pompy olejowe.

Pompa oleju jest istotną częścią układu smarowania silnika. Podstawowym celem smarowania silnika jest ograniczenie tarcia między elementami ślizgowymi, co prowadzi do zmniejszenia zużycia poszczególnych elementów. Olej jest zasysany przez pompę oleju z miski olejowej, przepompowany przez filtr i chłodnicę, a na koniec przenoszony kanałami do punktów smarowania.

Wydajność pomp olejowych Diesel Technic jest w 100% testowana przed wprowadzeniem do sprzedaży. System kontroli jakości uwzględnia sposób wykonania i zamontowania poszczególnych elementów, a także pomiary odległości pomiędzy nimi i odpowiednie spasowanie.

Należy bezwzględnie pamiętać o przestrzeganiu instrukcji producenta podczas montażu. Przed rozpoczęciem montażu, układ smarowania i napędu musi zostać dokładnie wyczyszczony. Filtr oleju musi zostać wymieniony na nowy. Przed rozpoczęciem pracy, nowa pompa powinna zostać zwilżona czystym olejem silnikowym. Wszelkie wycieki lub nietypowe odgłosy po zainstalowaniu pompy oleju mogą wskazywać na dalsze wady silnika.

Oprócz pomp olejowych, Diesel Technic oferuje wszystkie standardowe miski olejowe, chłodnice oleju, ciśnienia oleju i zawory filtra oleju.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!