Michelin daje gwarancję na uszkodzenia opon

17 kwietnia 2015, 15:35

Michelin wprowadza nową, bezpłatną usługę – gwarancję na uszkodzenia opon. Można aktywować ją przez Internet, korzystając z platformy internetowej MyAccount, zapewniającej dostęp do usług i ofert promocyjnych Michelin przez całą dobę.

Michelin kieruje swoją ofertę do firm transportowych, działających na placach budowy i dojazdu do budów, gdzie często dochodzi do uszkodzeń mechanicznych. Gwarancja obejmuje przypadkowe zniszczenie opon z gamy Michelin X WORKS zakupionych na rynku wymiany oraz jako oryginalne wyposażenie.

Aby otrzymać gwarancję, wystarczy zarejestrować opony na osobistym koncie MyAccount dostępnym na stronie ciezarowki.michelin.pl. W przypadku uszkodzenia sprzedawca zwraca właścicielowi opony jej wartość w postaci noty kredytowej. Wartość wyliczana jest w oparciu o przyjętą cenę zakupu oraz pozostałej i niewykorzystanej przez użytkownika głębokości bieżnika.

Bezpłatna Gwarancja na Uszkodzenia pozwala użytkownikom nowych opon Michelin na zabezpieczenie inwestycji i ograniczenie ryzyka związanego z zakupem ogumienia premium do zastosowania w dość specyficznych warunkach eksploatacji (budowy, dojazdy do placów budów, jazda po nieutwardzonych nawierzchniach).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!