Promocyjny rok Inter Cars

20 kwietnia 2015, 12:24

2,5 mln nagród rzeczowych, 10 x 25 tys. zł do zgarnięcia, gwarantowana pula nagród dla klientów dokonujących zakupów. Dodatkowo promocja, w której wystarczy wykazać się tylko lojalnością i śledzić komunikaty na stronie, aby „złapać” zestawy upominków dla warsztatu i jego klientów! Brzmi dobrze? A to dopiero początek!

Inter Cars świętuje. Ale nie sam. Do wspólnego uczczenia swojego 25-lecia zaprasza klientów. Nagrody o łącznej wartości kilku milionów złotych są dosłownie na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko sięgnąć po komputer i otworzyć stronę www.ic25.pl

Inter Cars SA z okazji jubileuszu przygotował aż trzy różne promocje: Kupuj z Nagrodami, Wielka Gala Mistrzów Warsztatu i Łap Nagrody!

Co zrobić, by zyskać szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród? Jak zagwarantować sobie pakiet upominków dla warsztatu i jego klientów? W jaki sposób skorzystać z obszernej listy 2,5 mln upominków za zebrane punkty? Zapraszamy do zapoznania się z opisami poświęconymi jubileuszowi.

Kupuj z Nagrodami

Promocja Kupuj z Nagrodami premiuje wszystkie zakupy dokonane od 1 lutego do 30 listopada 2015 r. Zarejestrowani uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, czy szybko wymienić posiadane punkty na wybrane nagrody, czy zaczekać na zebranie większej liczby punktów i wymienić na bardziej wartościowe nagrody. Kolejną opcją jest wymiana całości na punkty IC Premia Cash. Żeby wziąć udział w tej sprzedaży premiowej, wystarczy zarejestrować się na www.ic25.pl. Po zalogowaniu każdy z klientów będzie mógł sprawdzić, ile punktów zebrał do tej pory i jakie nagrody może za nie zdobyć. A jest w czym wybierać, ponieważ na uczestników czeka 2,5 miliona cennych upominków, m.in. narzędzia i sprzęty warsztatowe, doskonałej jakości odzież, sprzęt RTV/AGD, tablety, szkolenia oraz punkty IC Premia Cash.

Liczba punktów otrzymywanych za zakupy zależna jest od kwot przeznaczonych na zakupy w Inter Cars. Można ją też dodatkowo zwiększyć przekraczając ustalone progi kwotowe oraz zbierając tzw. „Ekstra złotówki”. Klient otrzymuje „Ekstra Złotówki” kupując wskazane produkty dostawców, którzy są partnerami promocji. W zależności od producenta każda wydana złotówka powiększa swoją wartość o 30% lub 20% lub 10%. Np. klient, który wydał 100 zł na produkt firmy Bosch, Castrol lub ZF otrzyma punkty za równowartość 130 zł.

W promocji udział mogą wziąć klienci Inter Cars SA reprezentujący warsztat, sklep z warsztatem, sklep motoryzacyjny lub firmę transportową.

Wielka Gala Mistrzów Warsztatu

Ta promocja została przygotowana dla klientów, którzy z Inter Cars współpracują najintensywniej. Do wygrania jest 930 podwójnych zaproszeń na Wielką Galę Mistrzów Warsztatu. Poza weekendowym pobytem w prestiżowych warszawskich hotelach, karnetem targowym i udziałem w koncercie mega gwiazdy na Stadionie Narodowym – uczestnicy spotkania wezmą udział w loterii, w której do wygrania jest aż 10 nagród po 25 tys. zł w punktach IC Premia Cash.

Promocja trwa od 1 marca do 31 sierpnia tego roku a jej hasłem przewodnim jest „Jedne zakupy – wiele korzyści”. To oznacza, że punkty zdobywane w Promocji Galowej liczą się także w promocji Kupuj z Nagrodami, czyli liczone są podwójnie. Warto zatem wziąć udział i zwiększyć swoje szanse na wygranie atrakcyjnych nagród. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest rejestracja na stronie www.ic25.pl.

W promocji udział mogą wziąć klienci Inter Cars SA reprezentujący warsztat, sklep z warsztatem lub firmę transportową.

Promocja Łap Nagrody

W tej promocji najważniejszy jest refleks i śledzenie strony www.ic25.pl. Najszybszy zostanie Mistrzem Dnia.

Wystarczy wejść na www.ic25.pl, zarejestrować się, wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień o codziennych niespodziankach i jako jeden z pierwszych „złapać” nagrodę. Nagrody pojawiają się codziennie. O nieznanej godzinie. A o przybliżonym czasie „łowów”, Inter Cars informuje mailem lub smsem. Główna zasada zabawy polega na tym, by regularnie śledzić powiadomienia i regularnie sprawdzać stronę dystrybutora, by ustrzelić nagrodę i zostać szczęśliwym Mistrzem Dnia. Pierwsze kilkanaście osób, które klikną w przycisk „Łap Nagrodę!” staną się szczęśliwymi posiadaczami atrakcyjnych pakietów.

W tej promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci Inter Cars SA. Akcja trwa do 18 września 2015 r.

 

Regulamin dostępny na stronie www.ic25.pl

Wszystkie szczegółowe informacje, liczba zebranych punktów, pełen wykaz nagród i regulaminy promocji Wielka Gala Mistrzów Warsztatów oraz Kupuj z Nagrodami dostępne są po zalogowaniu się na stronie www.ic25.pl lub https://25lat-intercars.pl/. Na obu stronach obowiązuje to samo hasło i login.

 

Co pewnien czas, z okazji 25-lecia, Inter Cars będzie przygotowywał specjalne konkursy dla Czytelników portalu MotoFocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!