Nowy numer magazynu “Szerokości”

28 kwietnia 2015, 13:41

Do wszystkich oddziałów sieci DBK Truck Center trafiło najnowsze wydanie „Szerokości!” – bezpłatnego, 40-stronicowego magazynu sympatyków branży transportowej.

Czasopismo stanowi jeden z elementów programu lojalnościowego Grupy DBK o tej samej nazwie. Czytelnicy, zawodowi kierowcy oraz przedsiębiorcy z sektora TSL, znajdą w nim informacje ze świata transportu, nowości produktowych oraz newsów o Grupie DBK.

Tematem numeru jest transport przyszłości – czytelnicy będą mogli dowiedzieć się więcej m.in. o nowych technologiach, które mogą znaleźć zastosowanie w zarządzaniu flotą pojazdów ciężarowych. Redakcja magazynu „Szerokości!” postanowiła sprawdzić, czy polscy transportowcy korzystają z nich, jaką mają opinię na ich temat oraz czy w polskim transporcie szykuje się technologiczna rewolucja. Na łamach magazynu pojawili się również klienci Grupy DBK – firma PIANPUR oraz Nika Trans. Podczas wizyty w PIANPUR redakcja przetestowała najnowszy nabytek firmy, DAF CF Euro 6 w charakterystycznym błękicie. Natomiast właściciel Nika Trans opowiedział o swoich DAF-ach, które ubiera w wyjątkowo oryginalne, „barwne szaty”. Jedną z motoryzacyjnych gwiazd numeru jest IVECO Daily, który niedawno uzyskał tytuł Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku 2015. Ponadto czytelnicy przeczytają o zaletach wynajmu pojazdów ciężarowych, wymagających drogach Skandynawii i jednym z największych punktów Grupy DBK, serwisie Remo-Car. W cyklu „CB Radio” wywiadu udzielił sam Rowan Atkinson, słynny Jaś Fasola, który okazał się nie tylko wielkim fanem motoryzacji, ale także ciężarówek.

Magazynowi towarzyszy program lojalnościowy Szerokości, który powstał z myślą o kierowcach i przewoźnikach, którzy odwiedzają punkty Grupy DBK – dokonując zakupu części, czy korzystając z usług serwisowych uczestnicy zbierają punkty, które mogą wymieniać na atrakcyjne, przydatne każdemu kierowcy nagrody – aktualny katalog nagród dostępny w najnowszym numerze Szerokości.

Magazyn „Szerokości!” dostępny jest za darmo we wszystkich serwisach Grupy DBK, których adresy można znaleźć na www.grupadbk.com oraz www.szerokosci.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!