Nowy katalog części Diesel Technic do pojazdów Renault Trucks

4 maja 2015, 14:20

Diesel Technic rozszerzył swoją ofertę produktową o nowe części przeznaczone do pojazdów Renault Trucks.

Nowe części w ofercie DT znajdują zastosowanie w pojazdach Renault: Magnum, Premium, Midlum, Kerax, R, Major, G, Manager, Maxter, M/S i Midliner. Nowy katalog zawiera szczegółowe informacje na temat około 3 300 różnych części zamiennych i 4 650 zastosowań w pojazdach francuskiej marki. Około 1 600 produktów to nowości w ofercie DT.

Nowe części w katalogu oznaczone są literą "N". Specjalne zestawy naprawcze, w skład których wchodzą wszystkie części niezbędne do naprawy (w ramach jednego numeru referencji) oznaczono symbolem "S".

Oprócz podstawowych informacji, nowy katalog zawiera przejrzyste tabele, pozwalające na szybką i prostą identyfikację części zamiennych DT. Poza tym, dzięki obecności kodów QR, można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat danej części w internecie.

Nowy katalog dostępny jest w wersji tradycyjnej oraz cyfrowej. Wersję drukowaną można zamówić, wypełniając formularz na stronie: http://cat.dt-spareparts.com. Jest dostępny także u partnerów dystrybucyjnych firmy Diesel Technic. Wersja cyfrowa jest dostępna na stronie: http://dcat.dt-spareparts.com. Użytkownicy smartfonów i tabletów mogą skorzystać z mobilnej wersji katalogu (http://m.dt-spareparts.com). Z wszystkimi produktami firmy można zapoznać się także za pośrednictwem Tec Doc i innych katalogów elektronicznych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!