Luksusowy weekend laureatów Gali Mistrzów Warsztatu

11 maja 2015, 12:01

Z okazji 25-lecia swojej działalności Inter Cars proponuje klientom udział w kilku interesujących promocjach. Dziś przedstawiamy opis kolejnej z nich. Na 930 laureatów konkursu Gala Mistrzów Warsztatu czeka weekendowy pobyt w jednym z ekskluzywnych warszawskich hoteli, udział w jubileuszowych uroczystościach na Stadionie Narodowym, karnet open na Targi Inter Cars oraz możliwość wygrania 25 000 zł.

Z okazji swojego 25-lecia Inter Cars zaprasza do miasta, w którym wszystko się zaczęło. To w Warszawie, przy ulicy Powsińskiej 64 w 1990 roku, powstał pierwszy sklep. To tu rozpoczął się długi marsz do obecnej pozycji firmy. Dlatego jak najbardziej zasadne wydaje się obchodzenie tak ważnego jubileuszu w tym miejscu, na Stadionie Narodowym, który jest dzisiaj sercem miasta.

Czy jesteś laureatem?

Ostateczne wyniki konkursu Gala Mistrzów Warsztatu będą opublikowane na początku drugiego tygodnia września. Żeby sprawdzić wyniki, wystarczy zalogować się na www.ic25.pl lub www.25lat-intercars.pl. Oprócz tego zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową oraz telefoniczną.

Luksusowo i wygodnie

930 laureatów konkursu Gala Mistrzów Warsztatu otrzyma pobyt dla 2 osób w jednym z cztero- lub pięciogwiazdkowych hoteli w Warszawie. Pobyt obejmuje dwa noclegi, od 18 do 20 września. Wszystkie hotele, w których zostaną zakwaterowani zwycięzcy należą do ścisłej warszawskiej czołówki. Dobierane są w ten sposób, żeby sprostać wysokim wymaganiom i standardowi, który powinien spełnić oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Gala i uroczystości jubileuszowe

Gala Mistrzów Warsztatu, odbędzie się w specjalnym namiocie na Błoniach Stadionu Narodowego w piątek, 18 września 2015 r. o godzinie  20.00. Możliwość wejścia już od godz. 19.00. Gala będzie miała formę uroczystej kolacji, a wieczór ubarwią wyjątkowe atrakcje, które póki co zostają niespodzianką. W uroczystości weźmie udział 930 laureatów konkursu Gala Mistrzów Warsztatów wraz z osobami towarzyszącymi. Spośród uczestników zostanie wyłonionych 10 szczęśliwców, którzy otrzymają 25 000 zł. Ta kwota zasili ich MultiKarty IC Premia Cash.

Laureaci Gali będą też mieli dostęp do sektora VIP podczas uroczystości jubileuszowych 19 września. Tego wieczoru grać będzie scena, a na niej wykonawcy, m.in.: Ewa Farna, Kamil Bednarek, Agnieszka Chylińska, Afromental, Mrozu, Kombi i …. gwiazda światowej klasy reprezentująca dwa muzyczne nurty pop i rock. Dziś jeszcze nie możemy zdradzić kto o będzie, ale zapewniamy, że będzie to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych lat 80-tych i 90-tych. Tego wieczoru scenariusz imprezy będzie zawierał wiele dodatkowych atrakcji i niespodzianek. Wspólnie z gośćmi Inter Cars uczci w ten szczególny wieczór swoją 25-letnią współpracę oraz zaangażowanie i pasję w rozwijaniu wspólnych interesów.

Karnet open

Wieczorne uroczystości jubileuszowe to nie wszystko, co Inter Cars przygotował z okazji swojego 25-lecia. Od 18 do 20 września na błoniach Stadionu Narodowego odbędą się 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Targi zmieniają lokalizację, żeby podkreślić wyjątkowość jubileuszowej edycji. Można spodziewać się największej imprezy branżowej w Europie Środkowo- Wschodniej. Mnóstwo wystawców, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, oferta czołowych producentów to wszystko będzie czekać na miejscu. Targom będzie również towarzyszyła oprawa artystyczna i wiele ciekawych atrakcji. Targowa niedziela będzie natomiast poświęcona rodzinnej rozrywce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!