Inter Truck w nowej odsłonie

11 maja 2015, 14:01

Ukazał się nowy numer pisma Inter Truck – skierowanego do branży ciężarowej. Pismo ma zupełnie nowy wygląd i zwiększoną o 100% objętość.

Inter Truck to specjalistyczne pismo kierowane do szeroko rozumianej branży ciężarowej, wydawane przez Inter Cars SA.  Jego czytelnikami są profesjonaliści, zawodowo zajmujący się naprawą pojazdów lub sprzedażą części zamiennych, ale nie tylko. Pismo znalazło uznanie pasjonatów zainteresowanych nowoczesnymi konstrukcjami i technologią produkcji pojazdów. Z redakcją Inter Trucka współpracują specjaliści, których dostęp do unikalnej wiedzy gwarantuje odbiorcom wysoką jakość i niepowtarzalność przekazywanych informacji.

Pismo ukazuje się nieprzerwanie od czerwca 2012 roku. Do końca 2014 roku było kwartalnikiem, ale od 2015 roku ukazuje się w cyklu dwumiesięcznym, w zwiększonej objętości. Wewnątrz znajdują się działy poświęcone technice i szkoleniom związanym z branżą, nowościom i ciekawostkom z  rynku.
Inter Truck dociera bezpłatnie do kilku tysięcy przedstawicieli firm z branży motoryzacyjnej, jest dostępne na filiach Inter Cars, rozdawane podczas szkoleń technicznych i na ważniejszych wydarzeniach powiązanych z sektorem ciężarowym.

Pismo drukowane jest  w formacie A4, na wysokiej jakości papierze kredowym.

W najnowszym numerze poruszono m.in. tematy dotyczące:
1. Promocyjny rok Inter Cars [str. 4]
2. Profesjonaliści polecają SBP [str. 12]
3. Z wizytą w EREM Serwis w Mińsku Mazowieckim [str. 21]
4. Feber [str. 24]
5. Isuzu [str. 25]
6. Otwarcie Centrum Szkoleniowego w Czosnowie [str. 26]
7. Doładowanie silnika [str. 32]
8. Nowe funkcje w skrzyniach biegów [str. 39]
9. Pojazdy przyszłości [str. 42]
10. Zapanuj nad kosztami energii [str. 47]

Pismo dostępne jest także w wydaniu elektronicznym:

http://www.truck.intercars.com.pl/#/inter_truck

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!