DENCKERMANN – Junior Product Manager

9 września 2019, 15:16 Oferta może być już nieaktualna

Firma DENCKERMANN jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości części samochodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, czyni z nas partnera godnego zaufania. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Junior Product Manager
Miejsce pracy: Warszawa, Żerań

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów
  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet medyczny
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz udział w ciekawych szkoleniach i projektach

Główne zadania:

  • Proste analizy produktowe, obróbka danych, implementacja i aktualizowanie danych w prostych bazach danych
  • Prognozowanie zakupów, składanie zamówień oraz kontrola procesu zakupowego
  • Umiejętność oceny jakości produktu
  • Obsługa strony internetowej i fanpage, przygotowanie materiałów katalogowo-ofertowych,

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej (warunek konieczny)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości Microsoft Excel
  • Znajomość Microsoft Access i programu Tecdoc będzie dodatkowym atutem

CV w języku polskim ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@denckermann.pl z podaniem w tytule: Junior Product Manager

Informujemy, iż Administratorem Pana / Pani danych osobowych jest Denckermann Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie (03-231), przy ul. Odlewniczej 6. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o zapoznanie się z polityką bezpieczeństwa zawarta na stronie www.denckermann.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu zatrudnienia. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 221 Kodeksu Pracy oraz Państwa zgoda – art. 6 ust. 1 lit a RODO*. Odbiorcami danych mogą być pracownicy/współpracownicy Administratora, którzy w celu wykonania swoich obowiązków muszą posiadać do nich dostęp, a także podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie obsługi informatycznej. Dane będą przetwarzane na potrzeby obecnej rekrutacji do czasu jej zakończenia bądź na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 miesięcy lub do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Jeżeli wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych, to może zostać ona wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie art. 22¹ Kodeksu pracy (imię/a i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego)  jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania tych danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)