Product Manager

23 kwietnia 2021, 13:18

Firma działająca w branży motoryzacyjnej od ponad dwudziestu lat na rynku Polskim w związku z rozwojem i wprowadzeniem do oferty urządzeń diagnostycznych do elektroniki samochodowej poszukuje Product Managera odpowiedzialnego za sprzedaż urządzeń diagnostycznych do elektroniki samochodowej.

Miejsce zatrudnienia: Poznań
Miejsce pracy: Polska

Zadania:

  • Aktywny udział w rozwoju sprzedaży na terenie Polski i osiąganie zamierzonych celów handlowych;
  • Organizowanie pokazów i prezentacji z pracy urządzeń
  • Planowanie podróży oraz spotkania z istniejącymi i potencjalnymi klientami;
  • Opieka nad klientami kluczowymi oraz pozyskiwanie nowych,
  • Raportowanie wyników sprzedaży, znajomość produktów i konkurencji na rynku;
  • Zwiększanie możliwości sprzedaży.

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji swoich pasji z nowo wprowadzanymi produktami przez firmę o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i premią za sukces w sprzedaży
    dużą swobodę pracy;
  • Samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy;
  • Wsparcie i szkolenia;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość urządzeń diagnostycznych do elektroniki samochodowej
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, umiejętność skutecznych negocjacji handlowych,
  • Orientacja na klienta i wyniki sprzedaży;
  • Przestrzeganie terminów;

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: kadry.poznan@onet.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.