Q-Service Truck – Mistrz pracujący w serwisie samochodów ciężarowych

20 września 2023, 8:01

W związku z dynamicznym rozwojem Q-Service Truck do Autoryzowanego Serwisu Ford Trucks, Isuzu i BYD poszukujemy osoby na stanowisko:

Mistrz pracujący w serwisie samochodów ciężarowych
Miejsce pracy: Cząstków Polski

Opis stanowiska:

  • nadzór nad grupą kilku mechaników i elektryków (rozdzielanie pracy i rozliczanie z powierzonych prac mechanikom i elektrykom, wsparcie techniczne, kontrola jakości)
  • diagnostyka w pojazdach ciężarowych i autobusach
  • wykonywanie napraw i przeglądów w samochodach ciężarowych i autobusach
  • obsługa urządzeń diagnostycznych
  • dbanie o czystość i porządek w warsztacie

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne w kierunku: elektromechanik lub mechanik samochodowy
  • przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku mistrza lub brygadzisty w serwisie samochodowym
  • umiejętność w nadzorowaniu pracy mechaników i planowania pracy w warsztacie
  • doświadczenie w pracy jako mechanik/elektryk/ elektromechanik samochodów ciężarowych – mile widziane w serwisie autoryzowanym
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na realizację założonych celów
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • stabilność zatrudnienia
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, kafeteria, karta sportowa, zniżki na asortyment Inter Cars i inne)
  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • pakiet szkoleń technicznych i specjalistycznych wspierających Twój rozwój
  • możliwość pracy przy pojazdach z napędem elektrycznym
  • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • nowoczesne narzędzia pracy

Link aplikacyjny: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Mistrz-pracujacy-w-serwisie-samochodow-ciezarowych/10485-10126-66-0ce-310.html

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu
Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.
Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.
Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.