Promocja Donaldson Off w Inter Cars

, 18 lipca 2018, 10:32

Jeszcze tylko dwa tygodnie zostały do końca promocji Donaldson Off, zgodnie z którą za jednorazowy zakup towarów tego producenta, klienci Inter Cars mogą kupić za złotówkę grill walizkowy.

Akcją promocyjną objęty jest cały asortyment marki Donaldson Off znajdujący się w ofercie Inter Cars i określony w regulaminie. Aby wziąć w niej udział, wystarczy do końca lipca zrobić jednorazowe zakupy za kwotę co najmniej 1 000 zł netto. Wówczas klient może za 1 zł zakupić wiosenny grill walizkowy. Liczba zestawów nagród przyznanych Uczestnikowi Sprzedaży premiowej zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru, dokonanych w czasie trwania promocji.

Sprzedaż premiowa obowiązuje do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars oraz w sprzedaży prowadzonej przez Katalog Online. W pierwszym przypadku zamówienie generowane jest bezpośrednio przez sprzedawcę Inter Cars, w drugim – system automatycznie określa, czy spełnione zostały warunki promocji. Co ważne, akcja dotyczy jednorazowych zakupów, asortyment sprzedaży premiowej nie sumuje się w okresie obowiązywania promocji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!