Promocja Donaldson Off w Inter Cars

, 14 sierpnia 2018, 10:13

Do 7 września trwa oferta promocyjna dla klientów Inter Cars, w ramach której, przy jednorazowym zakupie produktów marki Donaldson Off, mogą oni nabyć torbę termiczną w cenie 1 zł netto.

Akcją promocyjną objęte są wszystkie produkty marki Donaldson Off zakupione w sieci sprzedaży Inter Cars. Sprzedaż premiowa obowiązuje zarówno do zamówień złożonych bezpośrednio w oddziałach dystrybutora, jak i za pośrednictwem Katalogu Online. Akcja rozpoczęła się 13 sierpnia i potrwa do 7 września włącznie. Objęte zostały nią wszystkie produkty Donaldson Off, poszczególne zakupy przez okres obowiązywania sprzedaży premiowej nie sumują się jednak, aby więc uzyskać możliwość zakupu torby w promocyjnej cenie, należy wykonać jednorazowy zakup produktów producenta za co najmniej 750 zł.

Nagrodami są praktyczne w okresie letnim torby termiczne. Spełniając warunki akcji promocyjnej, klient może zakupić nagrodę w cenie 1 zł netto. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi sprzedaży premiowej zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru w okresie trwania promocji. W przypadku zwrotu asortymentu sprzedaży premiowej, klient zobowiązany jest również do niezwłocznego zwrotu nagrody.

Akcja promocyjna Donaldson Off trwa do 13 sierpnia do 7 września.
Regulamin Sprzedaży Premiowej Donaldson Off w wersji PDF.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!